Óvakodj az ebül szerzett jószágtól # Roma 1-1 Milan

Úgyhogy inkább hozzá se nyúlunk. Elvtársak, olvtársak, írtársak, beégni határozottan nem égtünk be, viszont nem tudtuk kihasználni a hazaiak összezuhanását sem. Igaza lett Csirko kollégának, csakugyan nekidurálta magát Di Francesco és legénysége – szerencsére azért nem teljesen – ezért legalább a vereséget el tudtuk kerülni. A lényeg, hogy továbbra is ott pihenünk a Bajnokok Ligája indulást érő negyedik helyen, most már csak a győzelmeket kellene elkezdeni gyűjtögetni. Talán, ha a csatár többször ér majd hozzá, mint a kapus, könnyebb lesz, a múlt vasárnap este Dollár bravúrjai kellettek a pontmentéshez. És megújult a Wordpress szerkesztője is, most mondja valaki, hogy nem szar! Hajtás után nagy levegő, rövid pacsmagolás. Ahhoz képest, hogy egy hetessel jöttek haza Firenzéből, és csúnyán összevesztek a szurkolóikkal, meglepően agilisan álltak bele a métába a Farkasok. Igaz ez akkor is, ha valamikor a 10. perc körül felmondtak az ultráik. No, legyen ez az ő bajuk. Ettől függetlenül még ők irányították a játékot, náluk volt a kezdeményezés az elejétől fogva. És ezt úgy, hogy tartalékosak is voltak. Be kell látni, gyermekek, a meccs jó részében annyira gyors focit játszottak, ami nekünk sehogyan sem ízlett. Az…Óvakodj az ebül szerzett jószágtól # Roma 1-1 Milan

Forrás: Cosa Nostra