Szegasztok! Nekünk most nincs időnk hátterezni, de itt az új csatárunk a pletykák szerint: David N’Gog

Azt írja az NSO, hogy már nálunk edzett David N’Gog, aki korábban megfordult – b****meg, a transfermarkton nem találom egyszerű kereséssel, valószínűleg az aposztrof miatt. (Itt egy Wikipedia, ráadásul magyarul, szóval a srác amúgy valójában tényleg valaki, hiszen magyar oldala is van, tehát érte legalább egy ember rajongott már Magyarországról.) Na,…Szegasztok! Nekünk most nincs időnk hátterezni, de itt az új csatárunk a pletykák szerint: David N’Gog

Forrás: Csakblog

Fogom a csást hócból…

A fenti mondat Benedek Elek híres gyűjteményének A bátyám lakodalma címet viselő meséjében található. Ugyan mi köze lehet ennek az Európa Liga selejtezőjében soron következő Alashkert-KVSC összecsapáshoz? Nagyon is sok. Először: az örmény csapat elleni pályára lépő Vasutas kezdőcsapatát lassan a focihoz szinte semmit nem konyító emberek jó eséllyel megtippelhetik.…Fogom a csást hócból…

Forrás: Kolozsvári Vasutas

“Méltó” “búcsú” “?”

Csodálatosan érzelmes és megható posztot terveztem szombatra, aztán nem volt idő semmire Luxemburg után, esküvőre indulás előtt (ilyen ez a nyár, 3 hetente esküvő), Fanta doktor meg úgy megírta a Bozsik búcsúposztot, hogy majdnem én is sírtam, és nem csak azon, hogy elköszön a stadi, hanem amiatt is, hogy ezt…“Méltó” “búcsú” “?”

Forrás: Csakblog

Konkordia? Ki azs, na?

– kérdezhette volna a meccs végén pl. Tilinkó, Móra Ferenc Dióbél királyfi c. regényének halhatatlan figurája. Mindenesetre egyetértés, azaz konkordia lehet köztünk abban, hogy megvertük a Concordia Chiajna (most mondom, hogy ki azs, na!) csapatát. A végén volt kis izgalom meg apró bosszúság, de minden jó, ha vége van. Antonio…Konkordia? Ki azs, na?

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Napolifogó

Ma este 21:00-kor Dublinban sörmeccset játszanak fiaink a már Ancelotti vezette Napolival. A Napoli Sarri alatt a második számú olasz csapattá nőtte ki magát a ma már Chelsea edző speckó stílusa alatt. Azt gondolhatnánk, 8 nappal az első bajnokink előtt erős ellenféllel szemben már számít az eredmény, azonban VB-vel nehezített…Napolifogó

Forrás: Vörös Fonat

Talán még nem késő eldönteni, hogy kijössz holnap a Bozsik utolsó tétmeccsére

Talán az egyetlen nagyobb stadion az országban, ahol soha nem rendeztek válogatott meccset. Valahogy így alakult, talán nem is baj.  Igazából semmi közlekedése, az M5-ösről még csak valahogy, ha lenne az irányból egy nagyobb parkoló sétatávon belül, de nincs. A 42-es villamos legalább már nem egykocsis, pár éve hannoveriek járnak…Talán még nem késő eldönteni, hogy kijössz holnap a Bozsik utolsó tétmeccsére

Forrás: Csakblog

Kristálygömb – 2018-19

Ahogyan azt megszokhattátok, ezúttal is megjósoljuk a következő szezon végkimenetelét. A csapat körüli dolgokat nehéz komolyan venni mostanság, így bőven szorult a tippekbe egy jó adag irónia is. A kommentmezőben természetesen ne fogjátok vissza magatokat, és José harmadik, általában fenomenális szezonjának minden mozzanatát olvassátok ki a kristálygömbötökből. – Hányadik helyen…Kristálygömb – 2018-19

Forrás: Stretford End

Gyors négerek, szevasztok!

Érkeznek a játékoskijáróból. Vállukat nem nyomja a vörös mez súlya, arcukon az izgalom nyoma sem látszik, szemükben eltökéltség, belső hangjuk nyugodtan ismételgeti: – Gyors leszek. Mint Edwards Ayre Harleyján. Mint a Babelkopter éjfél előtt nem sokkal. Mint a szél a Balaton fölött, amikor vihar előtt hirtelen egy irányba kezd fújni.…Gyors négerek, szevasztok!

Forrás: Vörös Fonat