Ha egy kicsit nem figyelünk oda, máris akkorát menetelünk Európában, hogy véletlen átlépünk a Bozsik búcsúmeccsén

A versenykiírás szerint az OTP Bank Liga harmadik fordulójában augusztus 5-én a Paksot fogadja a Honvéd, erre a mérkőzésre azonban egyelőre nem árusít jegyeket a klub, mivel az Európa-liga-mérkőzések miatt bizonytalanná vált a meccs időpontja. Az UEFA tájékoztatása szerint amennyiben a Budapest Honvéd továbbjut, illetve az orosz Ufa és a…Ha egy kicsit nem figyelünk oda, máris akkorát menetelünk Európában, hogy véletlen átlépünk a Bozsik búcsúmeccsén

Forrás: Csakblog

Hej Dunáról fúj a szél…

… szegény embert mindig ér / Dunáról fúj a szél… – mondja a nóta. De hol itt a Duna, és ugyan kicsoda a szegény ember ebben a történetben? Abban a nehéz helyzetben vagyunk, Tisztelt Asztaltársak, hogy nemcsak maga a futball, mint játék gyorsult fel az utóbbi időben (lásd a videobíró…Hej Dunáról fúj a szél…

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Csa-tár Bo-ti, csa-tár Bo-ti!

Új rigmusok sora született a kispesti nyárestében, a címben jelzett kántáláson túl természetesen volt “Boti bebaszta, Boti bebaszta, Boti bebasztaaaaa“, továbbá “Szántsd fel a pályát, Eke szántsd fel a pályát, száááántsd fel a pááá-lyááát, eke, szántsd fel a pályát“, no és “GeriGeriGeriGeri” a kisSikesdi cseréjekor. Ha meg ócsárlás helyett össznép játékosnév-rigmusok…Csa-tár Bo-ti, csa-tár Bo-ti!

Forrás: Csakblog

Ez nekem (viszont) poszt

* követhetetlenül hosszú, többszörösen összetett körmondat a semmiről és mindenről, szokásos RW-stílusjegy Az történt, hogy ma reggel bejöttem, leültem a gép elé, megnéztem, mennyi a meló (k. sok), bele tudok e sűríteni egy beharangot (nem), Hanta írt -e valamit a máról (igen), azaz kell-e valamit feltolni. A válaszok  nem abba…Ez nekem (viszont) poszt

Forrás: Csakblog

Ez neked poszt? (a luxemburgi Haladás elé)

Van az a pillanat, amikor az élet (Élet!) akkorát keresztez ki az utadra, mint a semmiből érkező Juhász Roli, és te csak fekszel repedt bordával a partvonal mellett, jobb dolgod híján orvosért kiabálsz. Valahogy így alakult most nálam is. Elterveztem, hogy délelőtt nekifekszem, és akkor megnézzük mit is illik tudni…Ez neked poszt? (a luxemburgi Haladás elé)

Forrás: Csakblog

ManCity-fogó

Mivel Amerikában van a túra, így a meccs hajnali időpontban. Nem dolgozóknak és éjjeli baglyoknak javasolt. A meccs julius 26 Csütörtökön 02:00-kor keződik Magyar idő szerint. Sok újdonságra nem lehet számítani Matip nem lesz az előző meccsen összezsedett sérülése miatt. Az Amcsi túrához csatlakozók elméletileg ma még nem lesznek (Mané,…ManCity-fogó

Forrás: Vörös Fonat

Napikispest 2018.07.25.

Banó-Szabó // úgy repül az idő, hogy már 19 éves! Pont ma. Boldogat! remélem Supi már keresgéli az utódját, és remélem lesz elég idő beépíteni a csapatba. Gazdi márciusban múlt 22, nem tudom meddig bírják ketten, hogy a matuzsálem, 25 (és fél!) éves Nagy Geri helyett robotoljanak a pályán. #utolsófigyelmeztetés!…Napikispest 2018.07.25.

Forrás: Csakblog

Osztályozókönyv β // eredmények @ Haladás, 3-2

Idény előtt szerettem volna megvitatni, hogy visszahozzuk egy régi hagyományunkat, a közösségi osztályozást, vagy hagyjuk a fenébe, mert megvoltunk nélküle? (Én speciel igen, mert nem vett el a hetemből plusz 1-2 órát.) Mindegy, elfelejtettem, nekiestünk vaktában. Aztán azt is elfelejtettem, hogy ha már megvitatjuk a dolgokat, akkor milyen formája legyen…Osztályozókönyv β // eredmények @ Haladás, 3-2

Forrás: Csakblog

Lassan (fel)őrölnek Isten malmői

Szolgálati közlemény: A blog jövőjéről végleges döntés a jövő hét előtt nem várható. KEGgel – aki velem és (szokása ellenére) Bogrács Hubával együtt simán fölvehetné a Hallgatag Drugics nevet – erősen gondolkodunk rajta, de nem ígérünk semmit. Amiképpen Drugics is hosszasan rádőlt Melanie nevezetű nyolcfokú létrájára (ezért is hívták őt…Lassan (fel)őrölnek Isten malmői

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Véget ért a móka.

Előirat: Tisztelet a KIVÉTELNEK. (Igen, csupa nagybetűvel.) Tisztelt Asztaltársak, legalább ötször kezdtem el ezt a posztot öt különböző stílusban. Nem tudom, hogy miként kellene megírni, mert vagy a mondanivaló sérül, vagy a stílus lesz kifogásolható. Én, azt mondom, leszarom, akármilyen kaotikus vagy obszcén, jöjjön aminek jönnie kell. Elvégre ez az…Véget ért a móka.

Forrás: Kolozsvári Vasutas