Napikispest 2018.07.03.

20 €,  vagy 6600 forint, vagy 1230 MKD // ennyit kér a macedón Rabotnicski a vendégjegyekért. (Összehasonlításképp: tavaly Izraelben, egy Bajnokok-ligája találkozó került ennyibe a modern Turner stadionban.) tavaly a Dinamo Minszk ellen megelégedtek 200 MKD-val, vagyis jelenlegei árfolyamon 3,2 €-val. Vajon mi indokolja a hatszoros drágulást alig egy év alatt?…Napikispest 2018.07.03.

Forrás: Csakblog

Csatár se volt, gól se volt

Gólnélküli döntetlent játszott a csapat a lengyelországi edzőtábor elő meccsén. A Wigry Suwalki ellen kezdő csapat legnagyobb furcsasága Păun centerposzton való szerepeltetése volt. Igazi középcsatár nem is játszott a meccsen, hogy miért azt nem tudjuk, és aligha fogja elárulni a klub. Omrani el sem utazott a csapattal, a jelek szerint…Csatár se volt, gól se volt

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Lanzafame államosítása a mindenféle szóbeszédekben keringő összegek tükrében

Játék következik a számokkal. Megpróbáljuk megállapítani, hogy valóban szükséges volt Eppel eladása? valóban szükséges volt Lanzafame eladása? minkettő eladása szükséges volt a klub működésének fenntartásához? lett volna más lehetőség, vagy kényszerpályán mozogtunk? A posztban szereplő számok közül Eppel és Lanzafame ára, valamint Lanzafame fizetése a képzelet szüleménye, a többi viszont…Lanzafame államosítása a mindenféle szóbeszédekben keringő összegek tükrében

Forrás: Csakblog

Még egyszer utoljára Davide Lanzafaméról

A blogon nálunk vannak hagyományok, amiket tartunk (és még többször pedig elfelejtünk). Ilyen volt például az is, hogy bizonyos kiemelt, szurkolói szempontból különösen fontos, különösen kedvelt arcok érkezésekor vagy távozásakor ezen alanyok külön posztot kaptak. Köszöntöttem én nagy délczegen Németh Norbit és Torghellét a hazatérésükkor, utóbbi külön “ki az ikon?”…Még egyszer utoljára Davide Lanzafaméról

Forrás: Csakblog

Matek

Ezerrel pörög a mercato-motolla, ezzel együtt pofánkba tolnak számtalan leigazolásra váró játékost, távozók és potenciális vásárlók tucatjait, átigazolási összegeket, csereügyleteket, ármánykodó ügynököket, játékosok aláírásáért folytatott VERSENYEKET, tényként tálalt pletykákat, mi meg kapkodjuk az ostoba fejünket, és azt hisszük, az nso … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Matek

Forrás: Bianconeri

KVSC Podcast

Tisztelt Asztaltársak! Bár tart a VB, kiesett már a világbajnok, elhagyta a tornát az Európa-bajnok, Messiéket negyed óra alatt alázták porrá a franciák, a KVSC nem alszik, mi pedig nem nyugszunk. Fogadjátok szeretettel a KVSC-Podcast második részét, amiben kitárgyaljuk az elmúlt szezont, az új edzőt és még sok mást. Tesszük…KVSC Podcast

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Ciao, Davide

kép: Kimmel Zsolt Bejelentették: Lanza @ Fradi, itt pedig az ilyenkor kötelező sablonszöveges búcsúinterjú olvasható. (ugyanitt természetesen köszöntjük a XXI. század komenistáit, az új kor rákosista honvéddrukkereit, a kárörvendeni átnéző ferencvárosi szurkolókat. tudjuk, Kocsis, Budai, felesleges is leírni.)Ciao, Davide

Forrás: Csakblog

Itt sírunk Lanza miatt, miközben Kukocot kétszer annyian követik instán!??!?!

Ki a Király az instán az NBI-ben?https://t.co/NleWeFupJX#csakegyutt #magyarfoci #MFstat #otpbankliga #foci #sportmarketing #toplista pic.twitter.com/4SecycbYbC — magyarfutball.hu (@MagyarFutball) July 1, 2018 https://platform.twitter.com/widgets.js Gondoltátok volna, hogy Kukoc a negyedik? Vajon miért? Ennyire népszerű az Instagram Bulgáriában és Horvátországban? Vagy ennyi embert hódított meg a külivel homályba küldött beadásaival? (Lanza amúgy a 10.000…Itt sírunk Lanza miatt, miközben Kukocot kétszer annyian követik instán!??!?!

Forrás: Csakblog

A kerítés sem mindig átlátszó

A legtisztább kilátás és egyben a legkényelmesebb belátás az edzőpálya sarkából, a hátsó kiskapun keresztülnézve érhető el. Ilyenkor a pálya mintegy kétharmada tárul a szemünk elé, ami elégséges lehet a brusztolós csapatok ellen, ahol a középpályák dominálnak, azonban elég rossz, ha a futballt véletlenül gólokra játszanák, mert egyik kapu sem látható…A kerítés sem mindig átlátszó

Forrás: Csakblog