Napikispest 2018.05.24.

bíróküldés // a kupadöntőn fújó Andó-Szabó Sándor vezeti szombaton vasárnap a Videoton-Honvédot. (via profispori) partjelzők: Márkus Tamás és Vígh-Tarsonyi Gergő; alapvonalon: Szőts Gergely és (jajj!) Vad II. István; tarcsiban: Kóbor Péter Andó-Szabó 2006 decemberében fújt először nekünk egy Csepelen játszott Győr elleni 4-1-en. Azóta 28 meccsen 8 győzelem, 10 döntetlen…Napikispest 2018.05.24.

Forrás: Csakblog

Szezonértékelő! Közös! Poszt!!4!

Nagyon régen volt már (közös) poszt. Bajnokok vagyunk, kupagyőztesek, minden bizonnyal ennél csak az fontosabb számotokra is, hogy mi mit gondolunk minderről, hiszen a mi véleményünket a sajátotokként továbbadva egy kicsit a helyünkbe képzelhetitek magatokat, miközben az elismerő pillantásokat bezsebelitek. … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Szezonértékelő! Közös! Poszt!!4!

Forrás: Bianconeri

Férfimunka volt, Hamlet!

A CFR–KVSC, azaz a Cifra Futballt Robotoló–Kolozsvári Vagányok Simlis Clubja herceget választott tavaly nyáron. Egy szezon kellett, hogy kiderüljön, hogy koldus lesz vagy királyfi, de végül az utóbbi jött be. A mi Hamletünk egy kicsit ugyan Petrescu, de nagyon Dan. Vagy inkább Dán. Szóval Hamlet. Nem a dánság az egyetlen hasonlóság…Férfimunka volt, Hamlet!

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Túlparti Merenguő

Ahogy telnek a percek és az órák, ahogy közeledik a nap, úgy veszi át fokozatosan a józan gondolkodás helyét az érzelmem és a szenvedély, és ez megy már hetek óta, de a Brighton meccs lefújása óta biztosan. Talán ezzel, és csak ezzel tudnék védekezni akkor, amikor felmerül a kérdés, hogy…Túlparti Merenguő

Forrás: Vörös Fonat

Mennyi kell a bronzhoz?

Két forduló maradt a bajnokságból, és jelen állás szerint egy pont előnnyel állunk a harmadik helyen, vagyis indulhat az össznépi matekozás, hogy mi az a minimum, amire szükségünk van, ha dobogót akarunk. Márpedig azt akarunk, ugye? Alap, hogy ha vasárnap verjük a Vidit, és a Loki, Újpest, Paks hármasa egyöntetűen…Mennyi kell a bronzhoz?

Forrás: Csakblog

Egy újabb nulladik év # Évértékelés

Kedves Urak, minthogy véget ért ez a kiváló szezon, fogtuk magunkat, és egy 15 kérdésből álló kérdőív segítségével kiértékeltük a hátunk mögött hagyott időszakot. Szerkesztőségünk maroknyi, a lelkesedés egy picit megkopott, de az érzés mégis nagyon adja. Nagyon trash, gyerekek. Én már nem is tudom, mikor ültem le meccs elé…Egy újabb nulladik év # Évértékelés

Forrás: Cosa Nostra

A kimagasló védelem és a közép-csapatok elleni pontok hozták a sikert

Lassan-lassan kijózanodunk az ünneplésből, kezdjük elhinni, hogy tényleg megvan a negyedik bajnoki cím, hogy négy év után visszatérünk az európai kupákba. Az új idény kezdetéig még két hónap van hátra, július 20-án kezdődik a Liga 1 (a Szuperkupának még nincs időpontja), július 24-én vagy 25-én lesz az első mérkőzés a Bajnokok…A kimagasló védelem és a közép-csapatok elleni pontok hozták a sikert

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Ez a klub elesik, feláll és visszaüt

Meleg, súlytalan este volt 2018. május 2-án. Összehasonlíthatatlanul melegebb és könnyebb, mint 2010. október 15-én. Sokáig nem fogom elfelejteni a Roma visszavágó utáni hazautamat. A teljesen őrült 4:2-es vereséget és az abból jövő 7:6-os továbbjutást követően, miután elköszöntem a körúton Szederbokoréktól, teljesen súlytalannak éreztem magam. Eléggé meleg este volt, lévén…Ez a klub elesik, feláll és visszaüt

Forrás: Vörös Fonat

Napikispest Magyarfoci 2018.05.21.

Kisvárda // a (nagyjából) 106. klub, amelyik feljutott az NB I-be. Történt mindez még tegnap, csak volt jobb dolgunk is, mint megírni. amúgy a saját bevallásuk szerint is mindössze 1100 néző volt kíváncsi a történelmi pillanatra, vagyis nem csak nekünk kellettek, mint egy falat kenyér, hanem helyben is tömegigényt elégítenek ki.…Napikispest Magyarfoci 2018.05.21.

Forrás: Csakblog