Nagyon rég éreztünk már ilyet utoljára

Nincs csodálatosabb érzés a férgek lemészárlásánál. Akkor mégis mi ez a kellemetlen érzés a szánkban, miközben mi mónikáztattunk? Kezdjük a legfontosabbal: Másrészt viszont azt gondolom, ha attól lesz valaki igazi Juventino, hogy mindenre vigyorogva bólogat, ami győzelemmel végződik, akkor vállalom, … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Nagyon rég éreztünk már ilyet utoljára

Forrás: Bianconeri

Averagers: Infinity Snore

A munka ünnepe miatti hosszú hétvégi pihenést a Premier League játékosai szerencsére hírből sem ismerik, így az otthon ragadt apukák, családhoz hazautazó diákok és a városban maradt lonerek mind el tudják magukat foglalni a nehéz körülmények ellenére. Én például ma kirándulni megyek, hogy hűen tarthassam magam United-absztinencia fogadalmamhoz, de akik…Averagers: Infinity Snore

Forrás: Stretford End

Azt hiszem, tavasszal eddig ez volt a legjobb

…és persze mondhatjuk, hogy nem volt magasan a bázisszint ehhez a megállapításomhoz, amivel nem is nagyon tudnék vitatkozni. Ettől persze a magam értékítéletében az állítás igaz, és emiatt nem is nagyon bánkódnék. Végre győztünk, végre  voltak gólhelyzetek, végre voltak momentumok. Meg izgalom a végén. Ez kell a jó (jobb) meccsekhez,…Azt hiszem, tavasszal eddig ez volt a legjobb

Forrás: Csakblog

Félre a letargiával

A múlt heti vereségünk érthető módon letargiát váltott ki a szurkolókból, míg a Napolinál már úgy ünnepeltek, mintha meg is nyerték volna a bajnokságot. Négy meccset kell megnyernünk, hogy ne így legyen – ma jön az első. A keretben Buffonon … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Félre a letargiával

Forrás: Bianconeri

Az igazság pillanata

Tisztelt Asztaltársak, bevallom őszintén, nagyon nehezemre esett megírni ezt a posztot. Először vicceskedni akartam, párhuzamba állítva a jelenlegi helyzetet a hatvanas évek egyik amerikai westernsorozatával (Bonanza), utána komolykodni akartam és tisztán sportszakmai alapon írni a találkozóról, de mindkettő túl nehéz feladatnak bizonyult. Hogy miért? Mert akarva-akaratlan ki kell mondanunk, hogy ez egy…Az igazság pillanata

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Egészen nulla várakozásokkal indulok Kövesdre

A címmel ellentétben természetesen érdekelt vagyok a Kispest bronzérmében. A nulla várakozás inkább egy ahogy lesz, úgy lesz érzetnek szól. Ebben a kiszámíthatatlan, jósolhatatlan bajnokságban bármi megtörténhet, és nem azért, mert annyira jó minden, hanem mert annyira közepes. Bárki megverhet bárkit, ahogy ki is kaphat tőle. Mint két dobókocka. Dobsz velük,…Egészen nulla várakozásokkal indulok Kövesdre

Forrás: Csakblog

Kontextus (Stoke beharang helyett)

  Április vége van, és amiben a szezon előtt reménykedtünk, bejött. Sőt, azt hiszem, annál többet is sikerült elérni, mind az eredményeket, mind a mutatott játékot illetően. A végső értékeléssel még várhatunk, de azért talán érdemes megint kicsit feljebb emelnünk a tekintetünket, és az általam többször emlegetett tágabb kontextusba helyezni…Kontextus (Stoke beharang helyett)

Forrás: Vörös Fonat

Állatmenhely-mehetnék

Az ideiglenes főlegvári borz-alom a maga megszokott borz-álmos stílusában újabb borz-almas módon nyilatkozta el magát. Mosmá akkor menyen vagy maraggyon a bűzös borz? Pet Rescue jászvásári nyilatkozata szakmai szempontból konkrétan Dzsidzsi Békalé szintjén mozgott. Bírózni kezdett olyan meccs után, amit ez a csapat bekötött szemmel, felpeckelt szájjal, begipszelt félkarral és…Állatmenhely-mehetnék

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Megtartotta éves beszámolóját Csányi Sándor, és megtudtuk, hogy a magyar labdarúgásban egyedül a foci rossz

Az MLSZ 2018-as küldöttgyűlésén értékelték a 2017-es évet, és ahogy az várható volt, semmi meglepetés nem történt. Tolták ugyanazt a bullshitet, mint az elmúlt években, vagyis épülnek a pályák és a stadionok, egyre több a labdarúgó, a rendszer remekül működik, a TAO-t jól használják fel a klubok, és amúgy is…Megtartotta éves beszámolóját Csányi Sándor, és megtudtuk, hogy a magyar labdarúgásban egyedül a foci rossz

Forrás: Csakblog

Miközben álproblémákról vitatkozunk, észre sem vesszük a valódi, strukturális hibákat

Rendre felmerül a kérdés, hogy a magyar gazdaság egyáltalán hány NB I-es csapatot bír el. Ilyenkor mindenki nagyon okos tud lenni, és bemondja, mondjuk a 12-t, mert a gazdag Ausztria csak 10, és amúgy is ennyi a környéken szinte mindenhol, meg a nagyobb Románia is csak 14, a lengyelek meg…Miközben álproblémákról vitatkozunk, észre sem vesszük a valódi, strukturális hibákat

Forrás: Csakblog