Mindig ők nevetnek a végén # Juve 3-1 Milan

Urak, kikaptunk az Allianz Arénában 3-1-re, és nem a Bayern Münchentől. Azt azért lehetett tudni, hogy ki fogunk kapni. Azt is lehetett tudni, hogy a Juve a lehető legócskább módon szeretné majd lehozni a meccset – ehhez képest még túl is erőltették magukat. Azt is lehetett tudni, hogy most jók vagyunk (a…Mindig ők nevetnek a végén # Juve 3-1 Milan

Forrás: Cosa Nostra

Föltámadunk? Föl! Támadunk!

– kezdhetnénk Hofi atyánk halhatatlan poénjának plagizálásával a nagyszombati góltalan Krajova–KVSC mérkőzés húsvét hajnali értékelését, ha a naptár nem éppen április elsejét jelezné. Miközben a magyar humor fent idézett óriása a kommunista temetők lehetséges feliratán töprengett, mi a helyszín rendeltetésén méláztunk: Oblemenco temető, ahol nagyszombaton temetik a focit. Méghozzá olyan…Föltámadunk? Föl! Támadunk!

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Afrikai mirhafák árnyékában

Hamvas bőr, őzike szemek. A Liverpool sajnos tegnap nem ezt a gyönyörű arcát mutatta nekünk londoni útján, amibe szerelmes vagyok. Tudjuk, hogy vannak ilyen nehéz napok, és a szép ezekben az, hogy még ha a kurva ég is be van borulva, meg 1-0-ra megy Roy Hodgson csapata Jürgen ellen, akkor…Afrikai mirhafák árnyékában

Forrás: Vörös Fonat

Milány elé

Darti magánrepülőjének a wifije nem kompatibilis az admin felülettel, ezért én pakolom ki a posztot, de higgyétek el, az alábbi sorokat végig ő írta. Manapság kevés annál nehezebb dolog van, mint Milan szurkolónak lenni. Beharangozót írni a mai meccsre például … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Milány elé

Forrás: Bianconeri

Nyugtalan Palackozás

A válogatott szünet utáni fordulót fiaink Londonban kezdik ma kora délután. Az ellenfél most éppen a Crystal Palace csapata lesz. Ezzel meg is kezdjük a tavaszi pörgésünket melynek keretében sűrű egymás utánban fognak érkezni a meccses a Pep féle csúcson pörgő Cityvel BL negyeddöntőzünk. A magam részéről kicsit kényelmetlen érzések…Nyugtalan Palackozás

Forrás: Vörös Fonat

Ez a kérdés, válasszatok!

2018. március 31-én emlékezik meg a keresztény világ nagyszombatról, ami véget vet az előtte húzódó hosszú böjtnek. De 2018. március 31-én emlékezik meg a futballszerető világ a Manchester United Swansea elleni megmérettetéseiről is, ami véget vet az előtte húzódó hosszú válogatott meccsekkel teli böjtnek. Ez a poszt azonban nem erről…Ez a kérdés, válasszatok!

Forrás: Stretford End

A bolondnak mindegy // Juve-Milan

Alapvetően ugye van az, hogy tényleg nincs sok vesztenivalónk ma, és persze a győzelmek adnak némi pozitivitást, de ez a csapat inkább jövőre lehet jó. Nem hálás szerep, de kár túlspirázni a dolgokat így húsvét táján – viszont mégsem lehet úgy nekimenni egy Juventusnak, hogy majd lesz valami. Pedig alapvetően…A bolondnak mindegy // Juve-Milan

Forrás: Cosa Nostra

Egy jó Debrecen, egy jó Húsvét, egy jó nap? Sajnos nem ilyen egyszerű

Egy jó Nagyerdő. Legjobb. Remélem nem fürdünk be (DIRR). Ha itthon játszanánk, már tölteném is be a sablon húsvéti RW-beharangot, amit kb. minden, de minden évben leírok, hogy ugye, HA Húsvét és HA itthon, akkor etc, etc.. Na most a keresztény ünnepkör jeles eleme pipálható, de hazai meccs az nem,…Egy jó Debrecen, egy jó Húsvét, egy jó nap? Sajnos nem ilyen egyszerű

Forrás: Csakblog

Egyszer már kikaptunk az új Oblemencóban, másodszor nem kéne

Két forduló és két hét válogatott szünet után először megy idegenbe a rájátszásban a CFR, és a lehetséges legkellemetlenebb ellenfelek sorrendjében nálam mindenképpen a Craiova áll az első helyen. Nem szimplán a játéktudása miatt, hanem egyrészt a Liga 1-ben megszokottól nagyon eltérő játékrendszere, másrészt a stadionja miatt. Vegyük sorba. Az…Egyszer már kikaptunk az új Oblemencóban, másodszor nem kéne

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Annyira jó, hogy minden a régi kerékvágásban, kerékvágásokban

Természetesen labdaszerzés után nekünk is át kell mennünk olyan agresszív támadásba, amiből gólt, gólokat tudunk szerezni. Mindenféleképpen pontot, pontokat szeretnénk elhozni Debrecenből. – Supka Attila a Diósgyőr elleni meccs előtt. (2018.03.30.) Bevallom, már hiányoztak Supi mondatai. A fülbevalót és a susinacit gondosan otthagyta az előző évtizedben, majd előbb vajszínű öltönyre…Annyira jó, hogy minden a régi kerékvágásban, kerékvágásokban

Forrás: Csakblog