9 év után újra a 8 között

Kilenc év után jutottunk el újra idáig. Legjobb nyolc között vagyunk a BL-ben, miközben a bajnokságban a 2. helyért harcolunk. Bő három évvel ezelőtt az utolsó meccsünk a Bajnokok Ligájában egy kiszenvedett hazai döntetlen volt a Basel ellen. Az akkori kezdőből már csak Henderson és Lovren van a klubnál, még…9 év után újra a 8 között

Forrás: Vörös Fonat

A labdarúgás csodálatos ünnepe következik

Tamás rendesen fizeti a tagdíjat. Mi pedig egy interaktív blog vagyunk, amit egyrészt az bizonyít, hogy egy hatalmas látogatottságú fórumot is fenntartunk, másrészt pedig az, hogy Tamás kért €gy megnyugtató írá$t, mi pedig szállítjuk! A hazai pályán elért 2-2-es eredményt … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →A labdarúgás csodálatos ünnepe következik

Forrás: Bianconeri

Újra nekifutunk a kupameccsnek

Annyi minden történt a múlt szerdai elmaradt kupavisszavágó óta, csak győzzük összefoglalni. Meccs mondjuk pont nem történt, vagyis utoljára február 24-én, csaknem két hete játszottunk, és kaptunk ki nagyon az Üllőin. Idő közben lecsapott az ítéletidő az országra, és ahogy az lenni szokott, télen ismét egy dologra nem voltunk felkészülve:…Újra nekifutunk a kupameccsnek

Forrás: Csakblog

Vendégszerző, keres-talál

Úgy volt, hogy én írom a Porto beharangot eme jeles napon, hogy a Bl kieséses szakasza visszatért a Zenfieldre (15 meccses veretlenségi sorozatban vagyunk a bajnokságban otthon, csak mondom). Viszont időm nem lévén kiszerveztem a poszt érdemi részét B. György szakértőnek és a szerencsejáték nagy kedvelőjének. Mivel Tócsa sem lesz…Vendégszerző, keres-talál

Forrás: Vörös Fonat

Napikispest 2018.03.06.

Hemingway a Reggeli Startban // benne: (videó a hajtás után) a jelenlegi tervezet szerint a fiatalszabály átalakítása – a klub jelenlegi tudása szerint – mintegy 200 millió mínusz  lenne per év. (Megjegyzem, ez a mi pénzünk, ahogy Hemingway is állítja, hiszen a klubok termelték meg, tehát létre kéne hozni egy ligát,…Napikispest 2018.03.06.

Forrás: Csakblog

Mikor játszhatjuk le legkorábban a Honvéd-Videotont?

Az MLSZ versenynaptára alapján egyelőre két záródátum biztos: június 2-án, szombaton rendeznék az NB I. utolsó fordulóját és rangján kezelve, május 23-án, szerdán a Magyar Kupa döntőjét. Az oroszországi világbajnokság június közepén kezdődik, és mivel nem jutottunk ki, az MLSZ érvénybe léptette a szellősebb versenynaptárat. Egyébként ha kijutottunk volna, akkor…Mikor játszhatjuk le legkorábban a Honvéd-Videotont?

Forrás: Csakblog

Kristálytiszta

Nem sok kérdés maradhatna, ha a mai napon sikerülne legyűrni a Hodgson által feltámasztott Crystal Palace együttesét. A Chelsea együttesével szemben három mérkőzésnyi és a Tottenham csapatával szemben másfél találkozónyi előny 9 fordulóval a vége előtt egyáltalán nem hangzik rosszul. Különösen akkor, ha tudjuk, hogy a két londoni gárda egyaránt…Kristálytiszta

Forrás: Stretford End

Napikispest 2018.03.05.

Nagy Geri // 2020 nyaráig hosszabbított! (via honvedfc.hu) idén nyáron már csak Bobál Dávidnak és Kingnek jár le a szerződése, míg év végén Baráth Botinak és Eppelnek. (Banó-Szabó, Herjeczki, Kabangu és Tömösvári szerződésének dátumait nem ismerjük, a többit megnézhetitek itt.)Napikispest 2018.03.05.

Forrás: Csakblog

Hatalmas feszültség halmozódott fel a magyar futballban, a szombati eseménysor pedig nem volt más, mint egy szelep, ahol némi gőz ki tudott szabadulni

Furcsa helyzet állt elő. Történt szombaton egy elmaradt mérkőzés, és eddig egy szót sem írtunk róla. Nem mintha kötelességünk lenne, azonban úgy érzem, érdemes volna tisztázni pár apróságot, mert egyelőre annyi látszik az egészből, hogy pár xenofób huligán megtámadta egy futballcsapat buszát. Magyarul: sűrű cigányozás közben megdobálta tűzijátékkal. Nem mentve…Hatalmas feszültség halmozódott fel a magyar futballban, a szombati eseménysor pedig nem volt más, mint egy szelep, ahol némi gőz ki tudott szabadulni

Forrás: Csakblog

Maktub

Kicsit az az érzésem mostanában, hogy minden meg van írva Kloppék időutazó sorsnaplójában. Eltűnt a gyomorgörcsöm a meccs elején: jajj, vajon ma tejszín vagy letargiabuborékos szóda fog fröcsögni? – nem, biztosan tejszín, de abból is valami smooth, és síkos zsíros. Ránézek a kezdőre, és csak nyomok egy kissé már unalmas…Maktub

Forrás: Vörös Fonat