Nem is olyan rég, egy jesse–jesse galaxisban… avagy Chat Li legendája

A szálfa termetű, őszbe borult halántékú mester odalépett az órák óta az argentin tuja és a belga óriáslombú jegenye között gyakorlatozó növendékhez. A fiú szolgálóként cseperedett fel a kolostorban, mert a korábbi elöljáró, Fergie san meglátott benne valamit, de csak nemrég vették fel a tanoncok közé, és kezdték el speciális…Nem is olyan rég, egy jesse–jesse galaxisban… avagy Chat Li legendája

Forrás: Stretford End

Öt darab kéményről

Ti elgondolkodtatok már azon, hogy a kispesti sporttelep legrégebbi ismert, valószínűleg 1912 környékén készült képén mi az az öt gyárkémény a háttérben, vagy letudtátok annyival, hogy a Dr. Lipták és társa gyárhoz tartoztak? Engem például elkezdett kicsit érdekelni, már csak azért is, mert manapság ugyanott mindössze egyetlen kéményt találunk, valamint…Öt darab kéményről

Forrás: Csakblog

Ússz, baby

Apám dokkmunkás, bátyám Everton. Anyukám pedig mindig azt mondogatta, hogy az élet egy doboz csokoládé, és a legfinomabbat kell választani. Ma is hiszek neki. Gyerekkoromban sokat úsztunk a kert végén elhúzó kanálisban. Felnőtt szemmel egy elnyúlt pocsolya, de akkor az komoly verseny volt a barátaimmal, ki hogy bírja, vagy épp…Ússz, baby

Forrás: Vörös Fonat

Újabb dátumot kapott a stadion

„Az utánpótlás központ a tavaszi szezon folyamán elkészül, s ezután kezdjük az új stadion építését. Mindenre kidolgoztunk egy tervet, az MTK-val már aláírt szerződésünk van, hogy ott játszunk júliustól kezdve, amíg a mi stadionunk el nem készül” George F. Hemingway az M4 Sportnak Később persze kicsit árnyalta a dolgot: “azon kívül,…Újabb dátumot kapott a stadion

Forrás: Csakblog

Új fiú: Mihai Bordeianu

Nemcsak a főjuhász bizniszel mostanában a FC Botoşani-nal, hanem immár a CFR is. Ha már Moruţan nem jött össze (kérdés, akartuk-e valójában, vagy csak a moldvaiak próbálták ilyen hírekkel felverni az árát), elhoztuk Bordeianut, bár nem biztos, hogy szükségünk van rá. Főleg nem 200 ezer euróért. A srác ugyanis egy klasszikus…Új fiú: Mihai Bordeianu

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Ha gondolod, támogathatsz minket

Igazából sosem terveztük, mert a blogra egy hobbiként tekintünk, máshogy nem is érdemes, szóval, sosem terveztük, hogy pénzt csináljunk belőle, vagy pénzt kérjünk érte. A nem pénzcsinálásban természetesen most sem lesz változás, ahhoz azért elég komoly ajánlatot kéne kapnunk. Ellentétben a pénzkéréssel, mert egy jó ideje többen is rágják a…Ha gondolod, támogathatsz minket

Forrás: Csakblog

I have a baaad feeling about this…

…mondhatná kissé morózusan Han Solo, a Millennium Falcon, azaz Ezeréves Sólyom mindenkori parancsnoka, ha rátekintene a KVSC első téli igazolásaira. De ha már őt idéztük, hadd gondolkodjunk el azon, hogy a Messzi-Messzi Galaxis lakói milyen KVSC-t varázsolnának elénk, ha az Erő végre befolyhatna a Hadak Útjára is… Réges-régen, egy nagyképű Cé,…I have a baaad feeling about this…

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Nagy téli jövés-menés 2018

Az előző években megszokott módon, ezúttal is a következőképp épül fel az átigazolási poszt: itt, a tetején egyben áttekinthetőek a konkrétumok, a bővebb részben pedig időről-időre frissülnek majd a pletykák, alkalmanként kitekintve Skócia „húspiacának” egészére. Tehát ezúttal is érdemes minél gyakrabban megnyitni a posztot! Január 1:  Jött:  Declan John (Cardiff), Andy…Nagy téli jövés-menés 2018

Forrás: Oldfirm

Heffler Tiborral 2020-ig írtunk alá

Háromra időzítettem egy posztot az NB II-ben kölcsönben játszó játékosainkról, erre a Honvéd rámposztol egy bejelentéssel, hogy Heffler Tibor jobbhátvéd Kispestre igazolt. Az a Heffler, aki pont azon a két meccsen volt válogatott Pinyőnél, amikor Vécsei is, és aki bár sokáig őspaksinak számított, 2014-ben mégis eligazolt a Videotonhoz. Hamar Felcsúton találta…Heffler Tiborral 2020-ig írtunk alá

Forrás: Csakblog

Van bárkit értelme visszahoznunk télen az NB II-ből?

Az ősszel hét játékosunk szerepelt kölcsönszerződéssel az NB II-ben, és közülük a védő Erdélyi, valamint a kapus Vajda fér bele az MLSZ által dotált U20-as korosztályba. Kérdés, sikerült-e felépíteni őket, vagy bárkit annyira, mint tette azt korábban a Kisvárda Kosztával? Négyüket (Bora, Göblyös, Kovács és Vajda) január 20-án Supka személyesen…Van bárkit értelme visszahoznunk télen az NB II-ből?

Forrás: Csakblog