Bukaku

(Disclaimer: A poszt hirtelen felindulásból elkövetett véleményposzt, kéretik azt helyén kezelni. Érzékeny lelkűek, és elégedettek a maival nyugodtan várják meg a következő meccs előtti beharangot. Peace, Love, Unity!) Igen, megint eljött az évnek az a szakasza, amikor kikapunk a City-től. Noha statisztikai alapon felkészülhettünk rá, az Arsenal valószínűtlen megverése csalfa,…Bukaku

Forrás: Stretford End

A hétvége hülyéje: Horváth Ferenc

– Szakmailag szinte lehetetlen értékelni a mérkőzést, ugyanis az időjárás és a pálya talaja nem engedte, hogy bármi futballra emlékeztető történjen. Miért kell december kilencedikén játszani? Aki ezt kitalálta, esett már bele a pocsolyába egy futballmeccs első percében, hogy aztán nyolcvankilenc percen át játsszon a teljesen sáros, átázott dresszben? Szívesen…A hétvége hülyéje: Horváth Ferenc

Forrás: Csakblog

Hogy ízlik a hó a déli fab4-nak?

Elég komolyan gondolják a pláza karácsonyt az Anfielden, már a hóágyúkat is beizzították a városi derby előtt. Értem én, hogy fehér karácsony meg minden, de még van két hét. Liverpool meccsekben mérve pedig még négy. A kiütésekkel és elszomorító döntetlenekkel letudott BL csoport kör után nem más ugrik be gratulálni,…Hogy ízlik a hó a déli fab4-nak?

Forrás: Vörös Fonat

0-0-ra nyertünk

Dincsi a múltkor rámolvasta, hogy elitista vagyok, de hát ha valaki ennyire szép és ennyire gazdag, akkor ez valahol természetes. Most mégis egyike voltam azoknak, akik a meccs után nyilvánvaló hiányérzettel, de cseppet sem szomorúan álltak fel a kanapéról. A … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →0-0-ra nyertünk

Forrás: Bianconeri

Gólgazdag (ííííí de fájó szóvicc) mérkőzéssel lett vége annak, aminek vége kellett lennie

Pezsgőt! Toppan be a kolléga a kocsmába, Pezsgőt! – mondja újra és hangosabban, Ünneplünk! – teszi hozzá mintegy magyarázkodásképp. Felesleges, ekkor már mindenki tudja, Eriknek felmondtak, a világ kicsit elindult a rendes meder felé. Ünneplünk. Furcsa a szurkolói lélek. Alig pár hónapja visszafelé számoltuk a meccseket, hétről-hétre fohászkodtunk, rimánkodtunk, szorítottunk,…Gólgazdag (ííííí de fájó szóvicc) mérkőzéssel lett vége annak, aminek vége kellett lennie

Forrás: Csakblog

Volt buli Boli nélkül is

Tisztelt Asztaltársak, tartozunk egy vallomással: az idei utolsó hazai bajnoki meccsünk előtt kizárólag Bogrács Huba fogyasztott alkoholtartalmú italokat, ezt ugyanis Miki és jómagam is elmulasztottuk. Lehet emiatt maradt ki ilyen sok gólhelyzet, a felelősség ránk eső részét természetesen vállaljuk. A KVSC győzelmét azonban így sem veszélyeztette semmi. A csapat az…Volt buli Boli nélkül is

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Csalfa, vak remény

A remény a legrosszabb gonosz, mert elnyújtja az emberek szenvedését. (Friedrich Nietzsche) Így van ezzel az egyszeri Manchester United szurkoló immár Ferguson távozása után minden évben. Kisebb sikerek persze mindig akadtak, ahogyan nagy és felejthetetlen mérkőzések is. Még trófeák is kerültek a vitrinbe, de ami igazán hiányzik, az egy erős…Csalfa, vak remény

Forrás: Stretford End

Koronát, igazíts // Milan-Bologna

Értem én, hogy egy számunkra tét nélküli, csütörtöki, idegenbeli meccs, csak ez nem az a helyzet, amikor belefér a lazázás. Vasárnap este meg lehetne és meg is kellene kezdeni a szívlágyítást, de ez így aligha fog menni. Azzal kezdeném, hogy azon szerencsések közé tartozom, akik egy másodpercet sem láttak a…Koronát, igazíts // Milan-Bologna

Forrás: Cosa Nostra

Wenger 3 pontját elvitte az iskolabusz (Arsenal – Man Utd: 1-3)

Emlékeim szerint Henrik találta azt mondani még anno az Aranylövés Puzsérral  c. műsor valamelyik részében, hogy Wenger srácai hiába tehetségesek, és hiába játszanak szórakoztató futballt, mert egyszerűen jön a busz, és elviszi őket. Ferguson is kijelentette valamelyik önéletrajzi könyvében, hogy részéről minden tisztelete Wengeré, de az összes edző közül, akivel…Wenger 3 pontját elvitte az iskolabusz (Arsenal – Man Utd: 1-3)

Forrás: Guttmann átka