Láttad már Puskást a Barcelona mezében?

Barça OTD on Twitter OnThisDay in 1961, Di Stefano and Puskas don the Barcelona colours in a tributary match for Kubala against Stade Reims. //cdn.embedly.com/widgets/platform.js Ma 56 éve rendezték Kubala búcsúmeccsét Barcelonában a francia Stade Reims ellen, ahová meghívást kapott Di Stefano és Puskás is. A meccs vége 4-3 lett,…Láttad már Puskást a Barcelona mezében?

Forrás: Csakblog

Készülgetünk, alakulgatunk # Milan 2-1 Cagliari

Kedves Olvasók, a lehető legjobban sült el a “nyári szezon” utolsó meccse, ugyanis hazai pályán le tudtuk gyűrni 2-1-re a szárdokat. Nem győztünk nagyon, nem is játszottunk különösebben jól,  még azt se mondhatnánk, hogy különösképpen magabiztosra sikeredett ez a győzelem. Valóban, az egyébként masszív alsóházi Cagliari végig meccsben tudott lenni velünk,…Készülgetünk, alakulgatunk # Milan 2-1 Cagliari

Forrás: Cosa Nostra

Valahol elszámoltam?

Azt írja a klubhonlap, hogy Krisu a bemelegítés közben/után sérült meg, ezért kezdett helyette elsőbálozóként Banó-Szabó, és ezért neveztünk eggyel kevesebb játékost a kispadra. Viszont azt is írják, hogy Banó-Szabó a harmincötödik akadémistánk, aki bemutatkozott az NB I-ben. Segítsetek, mert nekem csak harmincnégy van meg. Vajon kit hagyhattam ki? (A klubhonlap…Valahol elszámoltam?

Forrás: Csakblog

A kurta farkú malacon túl

Egészen egyszerűen ledaráltuk vasárnap késő délután az Arsenalt, erre nincsenek jobb szavak. A pálya minden négyzetcentiméterét uraltuk 90 percen át (a Papa szerint a második félidő elején amúgy ők domináltak, oké), és az Arsenalt belekényszerítettük egy történelmileg is rettentően megalázó vereségbe. Na de belekényszerítettük-e? ****************** Egyébként tudom ám, hogy az…A kurta farkú malacon túl

Forrás: Vörös Fonat

MFA @ NB II. 6. forduló

Nem zártak jó hetet kölcsönjátékosaink az NB II-ben. Mindössze ketten, Bora és Vajda kapott kilencven percet, viszont ők meg kikaptak a Doroggal. Rajtuk kívül csak Tóth Barna játszott egyáltalán, akinek Siófokon jutott pár perc csereként. Göblyös (Dorog) és Erdélyi (Kisvárda) a padon ült, Kovács Dánielt (Dorog), Palmest és Varga Márkót…MFA @ NB II. 6. forduló

Forrás: Csakblog

1022 / 105 + 71 / 2 = 41 / 0

Tisztelt Asztaltársak, aki közületek elsőként beírja kommentben a címben található egyenlet helyes értelmezését, az megajándékozzuk egy palackkal Bogrács Huba személyes gyűjteményéből. Könnyítésül annyit elárulunk, hogy a megfejtésnek köze van a szombat este történtekhez. Határidő: hétfő este 20 óra.1022 / 105 + 71 / 2 = 41 / 0

Forrás: Kolozsvári Vasutas

°2 Giornata: Milan-Cagliari – Vidám kezdet

A Cagliari ellen folytatjuk az eddig egész vidáman induló szezonunkat, remélhetőleg hasonlóan simán, mint az eddigi első három meccsen. A Cagliari sem a legacélosabb, ami tökéletes így, hogy a keretnek még szoknia kell egymást. Elég szerencsésen alakult a sorsolás azzal, hogy a szezont viszonylag egyszerűbb meccsekkel nyitjuk, ha már le…°2 Giornata: Milan-Cagliari – Vidám kezdet

Forrás: Cosa Nostra

Úgy elszoktam ettől, hogy meg vagyok zavarodva: vereségről kell posztolnom!

Előrebocsátom, mielőtt mindenki a pokolba kívánna, hogy kevés dolgot utálok jobban, mint engem ért kudarc után a kincstári optimizmust hallgatni – így gyanítom olvasóink sem arra kíváncsiak, hogy a „nem történt semmi baj”, „ez még belefér”, „jobb ma egy pofon, mint holnap egy méretes zakó”, „időben jött az ébresztő” jellegű…Úgy elszoktam ettől, hogy meg vagyok zavarodva: vereségről kell posztolnom!

Forrás: Csakblog

Kiszáradás

Hatalmas hibát követtünk el, Tisztelt Asztaltársak, és ennek a csapat itta meg a levét. A teljes temesvári összeomlás mi bűnünk. Ugyanúgy vétkeztünk, mint a nyitófordulóban a Botoşani ellen, csak ezúttal már nem nyertünk bocsánatot, megtört a győzelmi sorozat. Szánjuk-bánjuk szörnyű tettünk, és ünnepélyesen megfogadjuk, hogy ilyen soha többé sosem fordul…Kiszáradás

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Boxutcára felkészül

Kicsit olyan ez, mint a Forma 1, tolnunk kell még egy utolsó kört, mielőtt becsapódhatunk a boxutcába kicsit körülnézni, rendezni a sorokat, aztán beállni a heti két meccses erőltetett menetre, kb. jó februárig bezárólag. Hát, ez lehet, hogy pont szar példa, mert újabban azt hiszem ilyen 2-3 mp-eket vannak csak…Boxutcára felkészül

Forrás: Vörös Fonat