Napikispest 2017.08.23.

Eppel, Lanza //  Az megvolt, hogy szombaton Kövesden egyikük sem lőtt gólt, vagy adott legalább egy gólpasszt? Ilyen utoljára április 22-én, a Vasas ellen fordult elő a Szuszában, amikor 1-0-ra kaptunk ki. Megjegyzem, máig ez az utolsó vereségünk, és azóta tizenegy meccs telt el. Egyébként a következő leosztásban termelték a…Napikispest 2017.08.23.

Forrás: Csakblog

Ronda és finom

Nehéz meccsen van túl a csapat, az első hazai forduló után. A sikeres BL selejtező odavágót letudva ellenfelünk a pulisi-pardewi hagyományokkal érkező Crystal Palace volt, ahol régi ismerősünk a Betonember köszönt vissza. Ha ő a pályára lépett, akkor eddig 7 meccsen 8-szor talált be ellenünk. Védelmünk finoman szólva sem a…Ronda és finom

Forrás: Vörös Fonat

Itt lehet hőbörögni, hogy tőlünk csak Eppel fér a válogatott keretébe, de mit csináljunk, ha mi képtelenek vagyunk rosszak lenni?

Storck keretet hirdetett a lettek és a portugálok ellen: Kapusok // Gulácsi Péter (RB Leipzig); Megyeri Balázs (Greuther Fürth); Kovácsik Ádám (Videoton FC) Védők // Bese Barnabás (Le Havre); Botka Endre (Ferencváros); Fiola Attila (Videoton FC); Guzmics Richárd (Yanbian); Kádár Tamás (Dinamo Kijev); Hangya Szilveszter (Vasas); Korhut Mihály (Hapoel Beer-Seva); Pintér Ádám (Greuther Fürth) Középpályások // Dzsudzsák Balázs (Al-Vahda); Elek Ákos (FK Almaty); Gera…Itt lehet hőbörögni, hogy tőlünk csak Eppel fér a válogatott keretébe, de mit csináljunk, ha mi képtelenek vagyunk rosszak lenni?

Forrás: Csakblog

Akadémistáink alsóbb osztályokban

Nem mondom, hogy hagyományteremtő céllal, mert nem ígérem, hogy mindig lesz rá időm, de mivel most van, így legyen egy poszt azokról az egykori akadémistáinkról, akik az NB II-NB III. környékén mozognak. Lassan ugye el kell jönnie annak az időnek, amikor tisztességes enbés csapat már nem létezhet exkispesti (exemtékás, exfelcsúti, bármi…Akadémistáink alsóbb osztályokban

Forrás: Csakblog

A barométer esőre állt, de Pet Rescue nem szereti a gólzáport

Kevés kiszámíthatóbb csapat van jelen pillanatban a Liga 1-ben, mint a CFR, a zsinórban hatodik győzelem forgatókönyve semmiben sem különbözött az előző öttől: két gól az első félidőben, minimálfoci és az eredmény tökéletes konzerválása a másodikban. Az időjárásra erősen hatással volt a Kolozsvári Magyar Napok zárógálájának programja, mire a főtéri…A barométer esőre állt, de Pet Rescue nem szereti a gólzáport

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Dark Zo-li, Dark Zo-li, a vé-gén bó-lint a Dark Zo-li

Daaaaarrrrkkkkk (1909foto.hu) “U, u, u, Ka-ban-guuuu!” – száll a ’kövesdi estében az ordítás, az Ábel 10 méterre tőlem totális extázisban „DarkDarkDarkDark”-ozik, Gyuri pedig utat törve a tömegen át siet oda hozzánk „nem hiszem el, mondom, ez oldalháló bazmeg, minek örül ez, erre gól, nem hiszem el, mi ez itt?” –…Dark Zo-li, Dark Zo-li, a vé-gén bó-lint a Dark Zo-li

Forrás: Csakblog

Príma is meg teszt is // Crotone-Milan

Nem akar ám trend lenni, de egy nappal a bajnoki rajt előtt mindössze néhány említés erejéig térünk vissza a csütörtöki hatosra – hiszen nagyjából bármi más eredmény után kicsit ráncoltuk volna a szemöldökünket. Indulhat az öldöklő harc a BL-ért, vasárnap elindulunk egy olyan úton, amin ki tudja, ki és mennyien,…Príma is meg teszt is // Crotone-Milan

Forrás: Cosa Nostra

Második forduló – Swansea City

Megkezdődött végre a PL, remek nyitányon vagyunk túl. 37 fordulóval a vége előtt vezetjük a bajnokságot (köszi NSO), és bár a tavalyi szezon is így indult, most talán bízhatunk az eredményesebb folytatásban. A második forduló nyitómérkőzése a miénk, így egy szombat kora délutáni könnyed hattyúpaprikás elfogyasztásával (amúgy ördögösen) akár meg…Második forduló – Swansea City

Forrás: Stretford End

Önkéntjelentkezők a pofonért?

Vasárnap este a Voluntari-t fogadjuk a Liga 1 hetedik fordulójában. Kiváló formánk dacára nem lesz egy sétagalopp: az Ilfov megyeiek nemhogy nem gólt lőni, jönnek, de szerintem futballozni sem nagyon fognak akarni. A kiscsapatok KVSC elleni találkozói mostanában a népszerű viccet juttatják eszembe, melynek csattanója a ,,Vadász, vadász…”. Teljesen mindegy hogy…Önkéntjelentkezők a pofonért?

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Szurkoló vagyok

“Az ember nem azért drukkol egy csapatnak, mert a csapat jó, hanem mert a miénk” Esterházy Péter Meghalt egy barátom. Pontosabban egy volt barátom. Magánügy, mondhatjátok, és igazatok is van. De talán elolvasva a következő sorokat megértitek, miért teszem ezt most mégis közzé. Beharangozó helyett most egy rendhagyó, és egyben…Szurkoló vagyok

Forrás: Vörös Fonat