Egyszer fent, egyszer lent

Mint látható eltartott pár napig amíg sikerült a szombati eseményeket feldolgozni, ritkán adatik meg bajnoki döntőt játszani. Mintha nem lennénk jók a kupadöntőkben, bajnoki döntőkben, utolsó fordulókban, így sajnos már van tapasztalatunk abban is, hogy milyen ha a végén mi koppanunk. Egyszer fent, egyszer lent. Szombat este a meccs után…Egyszer fent, egyszer lent

Forrás: Videoton blog

sapat // Cagliari – Milan 2-1

Csirko gondolatmenetét továbbhozva, csapat még nem vagyunk, bár az is kérdéses, hogy mennyiben kell komolyan venni a Szardínián történt szezonzárót.  Mindegy, azért picit kötekszünk: értem én, hogy Honda, meg japán marketing, meg mezeladás, de azért Keisuke nálam közel sem volt akkora játékos, hogy kapitányként kelljen búcsúzni – gyorsan hozzá is…sapat // Cagliari – Milan 2-1

Forrás: Cosa Nostra

Vége a gyámságnak

Amit a csődbíróság három hónapon át halasztgatott, azt a Fellebbviteli Bíróság egyetlen tárgyalás után kimondta: a CFR teljesítette az adóságrendezési tervben vállaltakat, ezért a mai naptól megszűnik a klub csődvédelme. 846 nap után ismét szabadon garázdálkodhat gazdálkodhat a klubvezetés. Mindez szép és jó, Iuliu Mureşan máris bajnoki címet és európai…Vége a gyámságnak

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Örülünk, Srácok?

via 1909foto.hu Tegnap Öcsém vittem autóval a városban valahova, mikor meséli, hogy pénteken és tegnap is járt a Bozsiknál, ég és föld hangulatban: egy nappal meccs előtt látta edzeni a csapatot, és a gyomra össze volt szorulva – tegnap pedig már kihalt a Bozsik, és a gyerekkori nyári szünetek nyugalma…Örülünk, Srácok?

Forrás: Csakblog

32 éve szomorú ez a nap

A 80-as évek tragédiái szeretett klubunk történetének szerves részét képezik. Mindkettő tragédiára megemlékezni ugyan olyan fontos. Ezért is emlékezünk meg ma az egyik legsötétebb napra. Rocco Acerra Bruno Balli Alfons Bos Giancarlo Bruschera Andrea Casula Giovanni Casula Nino Cerullo Willy Chielens Giuseppina Conti Dirk Daenecky Dionisio Fabbro Jacques François Eugenio…32 éve szomorú ez a nap

Forrás: Vörös Fonat

Sepsi Szepszis

Csak azért, hogy a regáti média főszereplői se essenek ki az edzésből. A KVSC-nek pedig könnyen hiányérzete lehet a következő évadban. Vegyük szépen sorjában. Először is, ha maroknyi – vagy Amaroknyi – is a székely (amennyiben a VW böhöm pickupjával érkezik a meccsre), úgy tűnik, nem porlik. Legalábbis nem olyan…Sepsi Szepszis

Forrás: Kolozsvári Vasutas

És így lett bajnok “egy kerület a világ ellen”

BAJ-NOK CSA_PAT! (forrás: facebook.com/honvedfc/photos) …és akkor a tegnap könnyposzt után forduljunk rá a régi jó hagyományokra, és jöjjön a klasszikus beszámoló, hogy ennek a csodálatos évünknek az utolsó pillanatait is örökítsük meg, legyen mit visszaolvasgatnunk közösen, évek múltán, amikor erre az őrült és hihetetlen idényre emlékezünk. Igazából ez a meccs…És így lett bajnok “egy kerület a világ ellen”

Forrás: Csakblog