Döntők, pt. 1/3

Hát akkor jöjjön az első találkozó abból a hármasból, ahol nincs több kifogás, nincs érdemi javítási lehetőség, nem fér bele a “májusban majd megoldjuk”. Allegrivel szólva: ? @OfficialAllegri: "Our season starts now" ➡️ https://t.co/rYjIvPTO7R #JuveLazio #FinaleTIMCup pic.twitter.com/8L5JKba8fl — JuventusFC (@juventusfcen) … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Döntők, pt. 1/3

Forrás: Bianconeri

Tényleg már csak kettő // Atalanta-Milan 1-1

Reálisan kevesen gondolhatták, hogy sikerül majd nyerni Bergamóban, mindaz pedig már igencsak a honnan nézem kérdése, hogy ez az iksz ezzel a taktikával és kerettel mennyire és mire értékelhető. Kicsit nekem békés iksznek tűnik egyébként, az Atalanta biztos ott lesz az EL-ben, nekünk meg továbbra is nyitott a kérdés –…Tényleg már csak kettő // Atalanta-Milan 1-1

Forrás: Cosa Nostra

Napi olvasnivaló: Puskás és az amerikai kémek a magyar kémelhárítás jegyzőkönyveiben

A teljes sztori, meg az, hogy miért jött most elő ez a téma, szóval tessék elolvasni a Player cikkét, ha nincs jobb programotok épp: Puskás Öcsi amerikai kémekkel állt kapcsolatban az államvédelem szerint Miközben a Real Madridban lőtte a gólokat, idehaza körözési akták nyitottak róla, és azt gyanították, hogy az…Napi olvasnivaló: Puskás és az amerikai kémek a magyar kémelhárítás jegyzőkönyveiben

Forrás: Csakblog

Adásunkat megszakítjuk – PL 37. forduló

Valószínűleg ez sem tűnne fel a mai napon egy átlagos United szurkolónak. Mi pedig ennek kapcsán egy rendhagyó poszttal jelentkezünk, ugyanis Mourinho minden erejével az EL finálén töri a fejét és közben azon sajnálkozik, hogy ő már egyáltalán nem is szeretne mérkőzést játszani a bajnokságban, de hát muszáj. Ezért ma…Adásunkat megszakítjuk – PL 37. forduló

Forrás: Stretford End

A lemez B oldala

Koncerten jártam a hétvégén. A kedvenc zenekarom játszott, londoni stadionban. Ódzkodom már régóta és gyakorta a fellépéseiktől, mert az újabb lemezek sokszor nem tetszenek. Ez a legújabb tavaszi EP is olyan semmilyen, de hát csak megveszem már a jegyet, a haverokkal tombolni akarom, járja át az összes zsigerem a megkopott,…A lemez B oldala

Forrás: Vörös Fonat

Szerződések és hiányposztok

Három napon belül fulladt ki a Vasutas 2016/2017-es szezonja, március 28-án volt a 11-esekkel elbukott temesvári kupameccs, március 31-én pedig a csődbíróság május végére halasztotta a döntést a csődvédelem feloldásának ügyében. Érdemes ez utóbbi dátum függvényében megnézni a tavaszi eredményeket. Március 31. előtt:         8          5          2          1          11-7     17 Március 31.…Szerződések és hiányposztok

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Még nem nyertünk semmit!

A blog levelezőlistáján már többször felmerült, hogy eléggé zavaró, hogy sokszor már úgy írnak vagy beszélnek az újságírók, szakértők a triplázásról, mintha meg is nyertünk volna  mindent – pedig elvileg még akár mind a három fronton bukhatunk. A római vereség … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Még nem nyertünk semmit!

Forrás: Bianconeri

Itt az összes lehetséges kimenetele a bajnokságnak, hogy neked már ne kelljen számolgatni

Két forduló van hátra a bajnokságból (#mégkétmeccs), ami azt jelenti, hogy három mérkőzésen dől el az aranyérem: 32. forduló // Debrecen – Honvéd 32. forduló // Videoton – FTC 33. forduló // Honvéd – Videoton Nézzük, milyen lehetséges kimenetelek léteznek?. Összesen huszonhét kombinációja van a három meccs végeredményeinek, és ebből 16 esetben…Itt az összes lehetséges kimenetele a bajnokságnak, hogy neked már ne kelljen számolgatni

Forrás: Csakblog

Szeszélyes április

Bravúrgyőzelemmel és kétséges döntetlenekkel kezdődött, kupakieséssel és történelmi megalázással zárult újdonsült portugál mesterünk első teljes hónapja. A hónapot rögtön meccsel kezdtük, az a Motherwell jött vendégségbe, amely az Ibrox-ban legutóbb 29 bajnokival ezelőtt tudott nyerni. Idén már négyszer futottunk össze, otthon kétszer 2-1-re, idegenben kétszer 2-0-ra nyert a Rangers, a…Szeszélyes április

Forrás: Oldfirm

Erről van szó!

Először végigizgultam a villamoson ülve a Honvéd – MTK végét, ahol meg kell vallani hogy megérdemelten nyert a Honvéd, de nem irigylem a pulzusukat, hogy szinte minden meccsen a végére hagyják a döntést a szépnek semmiképpen nem nevezhető játékukkal. Most is egy 84. percben rúgott öngóllal. Jár a taps. Se.…Erről van szó!

Forrás: Videoton blog