A gyertyák csonkig égnek

  … Tölts még egyet Ballard, egészen finom ez az émelyítő füstös íz. A feleségem mutatta még valamikor régebben. Nem mondom, hogy én akkora hátast dobok tőle, de ő azért csak veszi agyba-főbe. Bánom is én… Pedig tényleg nem evilági. – gondolt közben a nőre Leroy, majd ezzel a képpel…A gyertyák csonkig égnek

Forrás: Vörös Fonat

Dühöngő – 17/18 január

Előző dühöngő Január 1., hétfő – 16:00 (Premier League) Burnley – Liverpool FC Január 5., péntek – 20:55 (FA kupa) Liverpool FC – everton Január 14., vasárnap – 17:00 (Premier League) Liverpool FC – Manchester City Január 22., hétfő – 21:00 (Premier League) Swansea – Liverpool FC Január 30., kedd – 21:00…Dühöngő – 17/18 január

Forrás: Vörös Fonat

Rendszeresen rendszertelenül // Fiorentina-Milan 1-1

Szóval így zárult 2017, tulajdonképpen tökéletes leképeződése volt az ősznek: olykor bivaly nagy homályok után teljesen érthetetlenül és váratlanul bemutattuk, hogy nem tizenegy utcáról összerángatott valakik szaladgálnak, csak hogy ez nem a vasárnapi hobbiliga. Önmagában persze az eredménnyel semmi gond nincs, Firenzéből egy pont nem tragédia – akkor, ha előtte…Rendszeresen rendszertelenül // Fiorentina-Milan 1-1

Forrás: Cosa Nostra

Dupla rangadó

Vagyis nem, mert nem rangadó, hanem gyakorlatilag két meccs egyben. Szóval ilyen kettős terhelés, izé, két meccses széria, szóval, na. Faszom, két meccset játszunk 48 óra alatt: előbb a Leicesterrel itthon, majd a Burnley ellen idegenben, és nem nagyon lehet az első meccsről írni úgy, hogy ne legyen minden mondat…Dupla rangadó

Forrás: Vörös Fonat

Lehet, hogy én vagyok az értetlen, a hülye, a mittudomén, de ez tényleg micsoda?

December 30., 11:06, a Budapest Honvéd Facebook-oldala Hogy már megint mi a bajom? A hivatalos klubkommunikáció része, hogy nem állítunk semmit, hanem inkább kitesszük az nb1.hu anyagát, miszerint “Az nb1.hu információi szerint a nigériai légiós a téli felkészülést már a csapattal kezdheti el, (…)”. Az nb1.hu többet tud, mint King klubja,…Lehet, hogy én vagyok az értetlen, a hülye, a mittudomén, de ez tényleg micsoda?

Forrás: Csakblog

Megpróbálunk eloszlatni néhány félreértést, miután megint nem kaptunk se pénzt, se ígéretet az új Bozsikra

Csütörtökön jelent meg a Portolfión egy cikk, amelyből kiderül, hogy a kormány újabb tízmillárdokat költene el sporttal kapcsolatos ingatlanfejlesztésre. Az idézett kormányhatározat szerint ebből a pénzből lesz – többek között -: 16 milliárdért második ütem a Fradivárosnak; 10,3 milliárdért új stadion Nyíregyházának (miközben a jelenlegi alkalmas az Európa-liga csoportmeccseire is);…Megpróbálunk eloszlatni néhány félreértést, miután megint nem kaptunk se pénzt, se ígéretet az új Bozsikra

Forrás: Csakblog

Szilveszteri bakiparádé – avagy ismét meccsnap van

Az év utolsó mérkőzéséhez is elérkeztünk, és ha januárban valaki azt mondja nekem, hogy egy év múlva a második helyen várjuk a pezsgőpukkanást, igazán el szerettem volna hinni azt, amit mond. Történt ez akkor, amikor épp a 6. helyről bámultuk riválisaink alfelét. Ma azonban csak egyetlen jobb csapat van nálunk…Szilveszteri bakiparádé – avagy ismét meccsnap van

Forrás: Stretford End

Szilveszteri utópia újratöltve

Bogrács Huba, a bérelhető alteregó és időutazó egy ideig csendesen tűrte, hogy Sir Humphrey Appleby, ez a gőgös angol hivatalnok kioktassa a jóslatokba bocsátkozás fölöttébb felelőtlen mivoltáról, de aztán ellentámadásba lendült. Igaz egy kicsit elnagyoltan és helyenként zavarosan magyarázott, de azért alaposan beolvasott Sir Humphreynak. E sorok írásának pillanatában még…Szilveszteri utópia újratöltve

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Évadzáró # Fiorentina v Milan

És itt van a 2017-es év utolsó meccse: tisztelet azoknak, akik végigbírták. Szerintem erre nem szolgáltunk rá, ennyit nem lehet mások orra alá fingani, hogy ezt  most lenyomják a torkunkon. Én jó gyerek vagyok, sokat dolgozok, keveset iszom ritkán vagyok rossz, ezzel a szarral hagyjanak békén. Ezzel azt szopassák, aki…Évadzáró # Fiorentina v Milan

Forrás: Cosa Nostra

Zokni és Technic Lego, avagy welkom Virgil

Lezúztuk a karácsonyt, bejgli, töltött káposzta, Arsenal, fadíszítés, hogyan kaptunk 3 gólt ettől a fos Arsenaltól, halászlé, aperitif előtt nem iszunk valamit, kacsa, bor, pogácsa, zserbó, szaloncukor, töltött hattyú, gyerekek vigyetek még egy kis sültet az útra, kevés az a négy doboz kaja és a szentektől a szűz megváltó szerepben.…Zokni és Technic Lego, avagy welkom Virgil

Forrás: Vörös Fonat