Erősen indul Supinnyó harmadik kispesti edzősége

A Szeged 2011-Grosics Akadémia labdarúgóklub eljárást kezdeményezett Supka Attila ellen a területileg illetékes közigazgatási és munkaügyi bíróságnál, illetve a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságánál. A másodosztályú labdarúgócsapat honlapjának szerdai közleménye szerint azért nyújtottak be keresetet Supka ellen, mert a szakember a jogszabályokkal ellentétes módon mondta fel munkaviszonyát. Az 55 éves tréner az őszi…Erősen indul Supinnyó harmadik kispesti edzősége

Forrás: Csakblog

Dikk, mi lesz ez má megin? # Milan v Inter

Volt egy naivacska elképzelésem arról, hogy idénre már bezártuk a boltot. Sajnos azonban a Csányiék kitalálták, hogy előrehoznak egy fordulót ’18-ból (talán a választások miatt, nem tudom) – ez lesz majd a Fio a hétvégén – ha pedig ez nem lenne elég, akkor előrehozták a Gumimaci Kupa negyeddöntőjét, ahol is nem mással,…Dikk, mi lesz ez má megin? # Milan v Inter

Forrás: Cosa Nostra

Téli bizonyítványosztás

Tisztelt Asztaltársak! Téli bizonyítványosztással jelentkezünk, ahol jegyet kap mindenki aki a nyári transzferidőszakban vagy utána igazolt a klubhoz. Jöjjön tehát a lista, zárójelben a legjobb poszt, kor, bajnokságban eltöltött percek száma, utána egy rövid megjegyzés majd pedig a jegy. Kapusok, portások, halászok Ezen a poszton sikerült felfele váltani, a 32 éves…Téli bizonyítványosztás

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Félév értékelő

Folytatom a mikro helyett a makro dolgokkal való foglalkozást. Ennek apropóját most a Swansea találkozó adja, de magáról a meccsről nem lesz szó, hiszen az apropó adott lement a bajnokság fele. Lement 19 forduló csapatunk pedig a 4. helyen található 1 ponttal a Tottenham és az Arsenal előtt. Elsőre ez…Félév értékelő

Forrás: Vörös Fonat

Ne b*sszátok el még egyszer a karácsonyunkat!

Két hazai találkozó következik a Premier League karácsonyi hajtásában és mind a Burnley, mind a Southampton elleni ütközet igencsak a kötelező kategóriába tartozik. Már pusztán azért is, mert a riválisok bukása nem igazán tekinthető fixnek az elkövetkezendő fordulókban, a jelenlegi különbség megtartására pedig volna igény. Lássuk, mire számíthatunk, és miben…Ne b*sszátok el még egyszer a karácsonyunkat!

Forrás: Stretford End

Azzal a mondattal kívánok Boldog Karácsonyt, ami igaz a Honvéd bajnoki címére és az RW posztolásra is: “Jobb későn, mint soha!”

Szóval az van, hogy amire már senki nem számított, még Fanta úr sem, hisz délczegen elköszönt ma délelőtt napokra, blogfrissítések elől zsírgőzzel mentve fel magát, és már annyira se bízott bennem, az elmúlt hónapokat tekintve, joggal, hogy lesz valaha valami RW poszt, pedig lesz, mert ha Karácsony van és életérzés…Azzal a mondattal kívánok Boldog Karácsonyt, ami igaz a Honvéd bajnoki címére és az RW posztolásra is: “Jobb későn, mint soha!”

Forrás: Csakblog

Dikk, mi volt ez már megin’??! # Milan 0-2 Atalanta

Szegény Rino Pálka kolléga olyan szépet írt nektek karácsonyra, hogy felmentve érzem magam minden szép szó alól, ha valaki alkalmit szeretne olvasni, forgassa azt. Node mégiscsak a szeretet ünnepe van, ne legyünk trógerek, én vállalom, egy csúnya szót le nem írok most. A múlt heti után is nekem volt szerencsém,…Dikk, mi volt ez már megin’??! # Milan 0-2 Atalanta

Forrás: Cosa Nostra

Kellemes ünnepeket kívánunk minden kedves olvasónknak

Miközben sorban állok ruszliért – imádom karácsonykor, vagyis karácsonykor is, és a sorokban állás amúgy is a karácsony egyik lényege, töltsük el hasznosan az időt, és írjunk egy üdvözlőlapot a kedves olvasóknak. Scan, dropbox, feltöltés, áttöltés, posztírás öt colon, csúnya kézírás, de legalább töltőtoll.Kellemes ünnepeket kívánunk minden kedves olvasónknak

Forrás: Csakblog