Ahogy Takács asztaltárs mondaná: jönnek a székely pékek

Rég fordult elő, hogy a CFR zárja a fordulót, ráadásul a Liga 1 leggyengébb formában levő, tíz meccs óta nyeretlen csapata jön hétfő este 20.45-től a Fellegvárra. A Sepsi OSK számára egyelőre túl nagy kihívás az első osztály, nemcsak futballszakmai, hanem menedzseri és logisztikai szempontból is. Lebecsülni persze nem szabad…Ahogy Takács asztaltárs mondaná: jönnek a székely pékek

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Egy percig jól játszottunk, már csak a következő kilencvennel van baj

Tizennégy nyeretlen meccs után a csontutolsó Mezőkövesd simán nyer a bajnoki címvédő otthonában. Szinte a mérkőzés alatt kerül ki a Honvéd honlapjára, hogy fegyelmi okok miatt megváltunk Latifutól. Ehhez hasonló utoljára Csábival fordult elő, akit egy edzőmeccs alatt váltanak le. Akkor ugyanígy a Mezőkövesddel játszottunk. EvdM szerint nekünk voltak helyzeteink.…Egy percig jól játszottunk, már csak a következő kilencvennel van baj

Forrás: Csakblog

Krawietz is unconvinced

Somebody you can boot the ball up to when your legs and mind can’t make their way up the pitch themselves any more. Krawietz is unconvinced. ‘I won’t deny that’s an option that could work. I don’t want to sound naive, either. But staying true to your own ideas is…Krawietz is unconvinced

Forrás: Vörös Fonat

A kedvenc konteóm szerint Erik valami kamubetegségre hivatkozva már le sem ül a padra a Kövesd ellen

Egészen parádésra sikeredett a csontutolsó matyók elleni meccs felvezetése. Csütörtökön hozza le a Nemzeti Sport EvdM egy nyilatkozatát vagy nem nyilatkozatát, benne fordításokkal és/vagy félrefordításokkal; felháborodás, Erik go home!, majd jön a péntek, és a klub egy fejléc nélküli, magyar nyelvű, de EvdM által szignózott levélben cáfolja az egészet, jogi lépések…A kedvenc konteóm szerint Erik valami kamubetegségre hivatkozva már le sem ül a padra a Kövesd ellen

Forrás: Csakblog

Egészen csodálatos videót rakott ki a BBC Puskásról

BBC Archive on Twitter OTD 1953: Hungary were training ahead of what was sure to be a jolly good thrashing by England. Newsreel spoke to Puskás and Sándor Barcs https://t.co/Uv3O9OpA6z //cdn.embedly.com/widgets/platform.js Ma van a londoni 6:3 évfordulója, és ennek örömére a BBC kitett egy kisvideót, ami a magyar válogatott edzésén…Egészen csodálatos videót rakott ki a BBC Puskásról

Forrás: Csakblog

Nincs apelláta – Folytatódik a Premier League

Elérkeztünk egy olyan hétvégéhez, amikor a csapat előtt újra ott áll annak az esélye, hogy a riválisok esetleges botlásával egy kicsit közelebb tudjon kerülni a második pozíció bebiztosításához a tabellán. Ugyanis a Wenger fiúk a rettenthetetlen Burnley otthonába látogatnak, míg a forduló során egy Liverpool-Chelsea rangadót is rendeznek majd a…Nincs apelláta – Folytatódik a Premier League

Forrás: Stretford End

Erik cáfol, és ez így van rendjén

Mindössze fél napot kellett várni, és a honvedfc.hu-n megjelent EvdM cáfolata az NSO-n megjelent fordítással kapcsolatban. Ebből megtudhatjuk, hogy egyáltalán nem nyilatkozott a vi.nl oldalnak, pláne nem Chris Tempelman (@mactempel) szerzőnek. Utóbbiról annyit tudnak, hogy októberben járt stadiontúrán a Bozsikban, bár furamód erről semmi sincs az igen aktívan frissített twitterén.…Erik cáfol, és ez így van rendjén

Forrás: Csakblog

Bogrács Huba és a regáti sajtótanfolyam

Bogrács Huba sikoltozva jött be a szobámba az előbb. Alig tudtam belé valahogy lelket önteni, hogy elmondja szíve nagy bánatát. Meséli, hogy már megint annak a bizonyos főszerkesztőnek a szekrényében ébredt föl. Ioniță Oaia irodájában ezúttal szakmai konferenciát tartottak a regáti sportbulvár vezető személyiségei. A terem zsúfoltságig megtelt, mert egyben…Bogrács Huba és a regáti sajtótanfolyam

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Akkora sallert nyilatkozott EvdM Hollandiában, hogy jobb helyeken a munkaszerződése adná a riposztot

Az NSO bökte ki, hogy EvdM a holland vi.nl oldalnak nyilatkozott a Magyarországi tapasztalatairól, és annyira erősre sikeredett a fordítás, hogy egy-az-egybe bemásolom ide, és legfeljebb bekezdésenként hüledezek egyet a szokatlan munkavállalói bátorságon. „Az üzleti és a sportambíciók nem igazán vannak összhangban a klubnál. A tulajdonos nem ad könnyen pénzt,…Akkora sallert nyilatkozott EvdM Hollandiában, hogy jobb helyeken a munkaszerződése adná a riposztot

Forrás: Csakblog

Fel kellene vállalni az arcot

Ez mondjuk úgy elég fontos dolog az életben, de a Milannak sem ártana, ha sikerülne valamit mutatni abból, ami jellemezheti a társaságot. Merthogy eddig ez maximálisan az ötlettelenség és a sablonosság, vegyítve egy nem elhanyagolható mértékű szenvedéssel. Lassan decembert írunk, szóval a nyári dolgokkal már nem igazán ildomos takarózni, még…Fel kellene vállalni az arcot

Forrás: Cosa Nostra