Csak azt utáljuk, amikor az ellenfél meg akar verni, ha nem, egész jól elvagyunk

Szarból is lehet várat építeni, csak kell hozzá egy kikúrt nagyot focizó Benatia. Haha, ki hitte volna, hogy ezt valaha leírjuk?   Utálom, ha az iksz mindkét csapatnak megfelel. Olyankor ha az egyik olasz, akkor ott iksz lesz, ha véreset … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Csak azt utáljuk, amikor az ellenfél meg akar verni, ha nem, egész jól elvagyunk

Forrás: Bianconeri

Napikispest 2017.11.23.

U19 BL // remek kis meccsen, mintegy 1000-1200 néző előtt 1-1-et játszottunk a Krasznodárral. Különösen a két kapus (részünkről Berla) fogott ki hatalmas napot. Összetettben 1-9 oda, de sebaj, szép volt így is. a gólokról van videó az m4sport.hu oldalán. bíróküldés // Iványi fúj szombaton a Mezőkövesd ellen. Taccsbírók: Kepe…Napikispest 2017.11.23.

Forrás: Csakblog

Ez egyáltalán nem egy összefoglaló

Első félidő vs második félidő (forrás: Napirajz) Annyi mindent lehetne írni, kezdve Karius bravúrjaitól, Moreno konstansból nullába való lederiválásán át a meglepően jól működő Klavan-Lovren tengelyig, aztán a mindenhol, csak ott és akkor pont akkor nem levő Henderson statjain át addig, hogy Szalahtól (magyar helyesírás ugye) most akkor még Liverpoolabb…Ez egyáltalán nem egy összefoglaló

Forrás: Vörös Fonat

De régen írtunk

Tudjuk. Érezzük. Csak külditek a tagdíjat rendületlenül, mi pedig nem írunk posztokat. Nem vagyunk már olyan viccesek mint 14 éves korunkban. Néha mi is visszaolvassuk a régi írásainkat, és egyszerre sírunk és nevetünk. Nevetünk, mert – valljuk be – nagyon … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →De régen írtunk

Forrás: Bianconeri

Most tényleg elég az 1 pont is

Négy forduló után szerzett 12 pont általában elég a továbbjutáshoz egy BL-csoportban, sőt gyakran még a csoportelsőséghez is, de a focitabellák furcsa matematikai esély együtthatója, meg hogy közvetlen riválisaink körbeverték egymást és a harmatgyenge Benficát, azt eredményezte, hogy a Manchester United hivatalosan még nem biztos résztvevője a Bajnokok Ligája tavaszi…Most tényleg elég az 1 pont is

Forrás: Stretford End

Napikispest 2017.11.22.

U19 BL // nem mondom, hogy komoly sanszot érzek rá, mert ezt a visszavágót már rég nem sanszban mérik, de ha egyszer igazi csodát szeretne látni az ember, és nem csak amolyan kispesti bajnoki címet a semmiből, akkor tudom ajánlani ma négytől a Honvéd – Krasznodart a Bozsikban. Az első meccs…Napikispest 2017.11.22.

Forrás: Csakblog

Van még kérdésem

BL-kedd van, úgyhogy örülünk Vincent. Sevillába látogatunk, és bár a csoport első helyén csücsülünk +10-es gólkülönbséggel (ráadásul mindössze 3 kapott góllal!), ez messze nem tét nélküli találkozó lesz. Minden más finomság a hajtás után. A Sevillát az odavágóra már nagyjából bemutattuk: nekünk viszonylag fekvő, játszós felfogásban léteznek a pályán – bár…Van még kérdésem

Forrás: Vörös Fonat

Miki behúzta a meccset

(Tisztelt Asztaltársak, a poszt késése az én hibám, megtréfált a technika ördöge, vagy a vasárnapi megmagyarázhatatlan események után rám szállt a CIA.) Késve érkeztem a Blériot-ba, Bmiky már ott ült a törzsasztalunknál és (a történet kedvéért) málnaszőrt kavargatott. Ekkor már tudtam, hogy nehéz estének nézünk elébe, hiszen nem lehet Laciékat csak…Miki behúzta a meccset

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Meg vagy dicsérve

  Ez a mondat, nem is mondat, szófordulat talán szófukar faterom egyetlen megnyilvánulása, amivel ki tudja fejezni azt, hogy valamit azért jól csináltam. Sátoros ünnepek alkalmával sikerült csak ezt elmotyogni, kb. olyankor, amikor jeles diploma meg a két felsőfokú mellé még fel is találtam véletlenül a szuperaids ellensszerét. Szép munka,…Meg vagy dicsérve

Forrás: Vörös Fonat