Napikispest 2017.10.04.

MLSZ fegyelmi bizottság // a klubnak címzett százezres büntetésről külön cikkben írtunk, ide csak annyit, hogy Kamber egy meccset kapott a piros lapjáért. Pisont István // a Digi Reggeli Startjában járt, videó a szokott helyen. edzőmeccs // pénteken 11-kor zártkapus edzőmeccset játszunk otthon az Újpesttel. Vajon miért zártkapus, amikor tavaly…Napikispest 2017.10.04.

Forrás: Csakblog

Tényleg csak Kispesten szidják a bírót az egész NB I-ben?

Kezdjük egy töredelmes vallomással, amiből kiderül, hogy tényleg bármiből érdemes statisztikát csinálni, mert egyszer biztos jó lesz valamire, bár nem ez a vallomás része, hanem az, hogy valamiért én ezeket tényleg meg is csinálom. Vagyis, hogy vezetgetek mindenfélét, arra nem is gondolva, hogy talán majd valamikor, valamire, aztán mégis. Például…Tényleg csak Kispesten szidják a bírót az egész NB I-ben?

Forrás: Csakblog

Kicsit elmaradtunk, és sok témánk van, amit meg kéne beszélni

Ebben a posztban a Hemingway-éra összes bajnokságát és fél/harmadidényét láthatjuk táblázatos formában, hogy tudjuk EvdM első teljes rundóját hova tenni. A Vasast már kibeszéltétek, hivatalos álláspont most nem lesz, mert ha nem volt frissen, akkor úgyis minek. Vannak ilyen meccsek, dühítőek, ez van. Maradjunk ennyiben. A Honvéd oldalán megjelent egy önhozsannázó…Kicsit elmaradtunk, és sok témánk van, amit meg kéne beszélni

Forrás: Csakblog

°7 Giornata: Milan-Roma 0-2 – Így jártunk

A Roma elleni meccs se úgy alakult, ahogy szerettük volna. Ez valamennyire várható volt, de kellemesnek így se nevezném. A játékunk most egészen rendben volt, legalábbis 70 percig, utána viszont jött Dzeko/pech/összeszokottság és kijött a két csapat közti különbség. Montella legalább a derbiig marad, jobb is így. Az idei két…°7 Giornata: Milan-Roma 0-2 – Így jártunk

Forrás: Cosa Nostra

Hiányzik a csapat!

Tudom a 10. forduló utánra ígértem az összegzést, de valahogy nem tudtam eddig billentyűzetet ragadni. Valószínűleg egyébként a letargia miatt, ami a csapat borzasztó játéka miatt nehezedett rám. Szeretem az ETO-t! Tényleg, nagyon és az egyszeri ember meg sem érti, mit lehet szeretni egy csapatban, amiben nem játszik a családtagom,…Hiányzik a csapat!

Forrás: Győri ETO

A munkának vége, kijössz a gyárból…

Amikor a meccs előtt McPásztori mester felhívta bmikyt, hogy meggyőződjön: legalább a második kör italnál tartunk, nem sejthette, hogy mindössze egy-egy sört, illetve rumot vettünk magunkhoz kedvenc belvárosi kocsmánkban. Mondtam is Mikinek, hogy a sereghajtó jön, fáj kicsit a fejem, jó lesz ide a kávé is. Amire persze csípőből rávágta,…A munkának vége, kijössz a gyárból…

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Madaras teszkó

A Newcastle ellen játszunk ma 17.30-tól (ismétlem, 17.30-tól, közép-európai idő, nyári időszámítás, szóval tizenhétharminc) a Newcastle ellen, és én hirtelen ezt a labdarúgócsapatot találtam onnan (mármint a Google szerint ez egy labdarúgócsapat). Newcastle pipa, fekete-fehér pipa, madár van, a kabalája valami plüsspinty, szóval tökmindegy, bármi lehet az, jó lesz, nézzünk bele.…Madaras teszkó

Forrás: Vörös Fonat

Nagy név, de kis csapat jön

Látszik, hogy már a jövő évi Bajnokok Ligájára gyúr a CFR, másképpen miért is játszana a Juventus ellen? Oké, csak egy jellegzetes balkáni hamisítvány, de akkor is egy Juventus jön vasárnap a Főlegvárra, lezárni az alapszakasz első felét. Ígérjük, hogy fogunk inni a kezdés előtt. Sepsinek sem egy leányálom a Liga…Nagy név, de kis csapat jön

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Ma véget ér az első teljes kör, és bár a tavalyi bajnokság csak ekkor indult, azért nem árt képbe kerülni, hol is tartunk

A tartalomból // Októberben nem játszunk bajnokit a Bozsikban! Kassai viszi a meccset, ennek nyilván nem örülünk. Egy elmélet arról, hogy miért vagyunk jobbak a Vasasnál, miközben pont ugyanabban a lavórban pancsolunk. És az elmaradhatatlan teljesen érdektelen statisztika. 1. Szeptember 30. // Honvéd – Vasas November 4. // Honvéd –…Ma véget ér az első teljes kör, és bár a tavalyi bajnokság csak ekkor indult, azért nem árt képbe kerülni, hol is tartunk

Forrás: Csakblog

Egy győztes meccs meg még egy győztes meccs az hány győztes meccs? // Milan-Roma

Valamint legfőképpen mire elég. Ahhoz valami nagyon kiugrót kellene mutatni a Roma ellen, hogy erre a hétre azt mondjuk, hogy rendben volt, ez pedig az előzmények tükrében mindenképp meglepő is lenne. Nyilván, egy csúnya 1-0-ára sem csapnánk rá az ajtót, mint ahogy nagyon éhesen jól csúszik a zsíros deszka is…Egy győztes meccs meg még egy győztes meccs az hány győztes meccs? // Milan-Roma

Forrás: Cosa Nostra