A négy nem elég!

A moszkvai éjszakában eszközölt CSZKA felnégyelés után relatív kevés pihenőhöz jutva – amit közkedvelt menedzserünk szóvá is tett sajtótájékoztatóján – szombat délután négykor már a következő, nem túl leküzdhetetlen akadálynak tűnő Crystal Palace elleni hazai bajnoki mérkőzésünk következik. Meg kell becsülni ezt a 90 percet az Old Traffordon, hisz az…A négy nem elég!

Forrás: Stretford End

Még a beharangozó előtt mindenképp említsük meg, hogy Gazdag 2020-ig hosszabbított!

Ismét egy remek hír. (Zárójelbe: a hosszabbított jelen esetben – a 2019-hez képest – egyetlen évet jelent, de már az is valami.) A bajnokcsapat kezdője most így néz ki a nyilvános adatok szerint: Gróf (2019) – Ikenne-King (2018), Lovric (2020), Bobál (2018), Baráth (2019 december), Holender  – Nagy Geri (2018), Kamber…Még a beharangozó előtt mindenképp említsük meg, hogy Gazdag 2020-ig hosszabbított!

Forrás: Csakblog

Vereség szervezett hírnévtől

– Kivel is játszik ezen a hétvégén a B csapat? – Nézzük csak: a Gyulafehérvári Unireával. – Hm. Annak márcsak a hírneve maradt. – Akkor menjünk majd ki megnézni a hírnevet. A fenti beszélgetés még egy hétfő déli kávézás közben hangzott el a szerző és KEG bloggertárs között. Péntek délután…Vereség szervezett hírnévtől

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Ki ugrik le először a hajóról? // Milan-Rijeka 3-2

Maximálisan érződött az, hogy egyrészt ez egy csütörtök este, másrészt pedig egy olyan csoportban vagyunk, ahol nagyjából bármi történik, nem lesz gondunk a továbbjutással. Ennek is vannak persze felelősei, kérdés, hogy a határokat és az arányokat merre és milyen mértékben toljuk. Kár lenne Montella védőügyvédje szerepében tetszelegnem, nem is teszem,…Ki ugrik le először a hajóról? // Milan-Rijeka 3-2

Forrás: Cosa Nostra

Napikispest 2017.09.28.

bíróküldés // a Videoton ellen fújó Bognár ebben a fordulóban nem kap meccset, ami könnyen jelentheti azt, hogy elmeszelték. Érthető lenne. a Vasas ellen szombaton Kassai fúj, aminek nem örülünk, mert vele legendásan nem megy. Pietro Vierchowod // azt pletyizik, hogy Szentes Lézer mellett ő a másik esélyes a Bekő Balázs…Napikispest 2017.09.28.

Forrás: Csakblog

Felmerül a kérdés, hogy ha 3,2 milliárd van az 1800-as érdi stadionra,

akkor hogy jött ki az új, 8000-es Bozsikra 5 milliárd? egy szék ára Érden // 1,77 millió forint egy szák ára a Bozsikban (terv) // 625 ezer forint érdi székárral számolva az új Bozsik // 15,22 milliárd forint lenne Ja, az Érd NB III-as, az átlagnézőszáma pedig 2-300 fő. (via erdivse.hu)Felmerül a kérdés, hogy ha 3,2 milliárd van az 1800-as érdi stadionra,

Forrás: Csakblog

Kto vi? – Csak a Moszkva

Lassan már kezdünk hozzászokni a szerda-szombat ritmushoz, ami azt jelenti hogy a normális napokon és időben rendezett bajnokik és a púp a hátunkra jellegű Curacao kupa mellett gőzerővel nyomulunk a BL-csoportkörben is, rekordbevételt termelve Glazeréknek a klubnak, és rekordnézettséget a FilmMánia csatornának, amit Andy Vajna nappaliján kívül aligha lehet valahol…Kto vi? – Csak a Moszkva

Forrás: Stretford End

Európa-liga: Milan-Rijeka – Kapálás

A vasárnapi rettenet után gyorsan érkezik a javítási lehetőség az Európa-ligában. Csütörtök este a Rijeka ellen rotálhatja tovább a kapát és a keretet Montella. Várhatóan kettővel szórakoztartóbb produkciót láthatunk majd, mint a Samp ellen, de az Austria Wien elleni meccshez hasonló gálázás egyáltalán nem biztos, hogy meglesz. Champions League light…Európa-liga: Milan-Rijeka – Kapálás

Forrás: Cosa Nostra

Sosem fogom megérteni azt hiszem az MLSZ fegyelmi bizottságának logikáját

tíz meccs, négy büntetés összesen 850.000 forint értékben a Kispestnek; a tizedik forduló öt meccséből hármon mindkét csapatot megbüntették; önálló tétel az “MLSZ szidalmazása” és a “sportszakemberek szidalmazása” (utóbbi elég valószínű, hogy csányizást jelent, mert korábban az “egyéb sportszervezet szidalmazása” kategória az MLSZ-t jelentette; mit jelent a “másokat megbotránkoztató magatartás”? Tényleg nem értem.…Sosem fogom megérteni azt hiszem az MLSZ fegyelmi bizottságának logikáját

Forrás: Csakblog

Top 10: best of Luis

Amikor a juhok elleni meccs szünetében a stadion hangosbemondója felköszöntette Luist, megkérdeztem Mikitől: ez vajon a mi Luisunk? Mint kiderült igen, de a nagy kapkodásban elfelejtettem a posztban is megemlékezni róla. Egy ember életében csak egyszer tölti be az 50. életévét, ezért természetesen mi sem hagyhatjuk szó nélkül. Úgy döntöttünk:…Top 10: best of Luis

Forrás: Kolozsvári Vasutas