Napikispest 2017.09.15.

Ritka jó napot megyünk ma tartalmasabb interjúkban. Kezdődött ugye Lanzafaméval a Digisporton, majd jött Zsótér a Csakfocin, és most itt egy Erik van der Meer az NSO-n. Van mit olvasni, szóval nosza, betűre fel!Napikispest 2017.09.15.

Forrás: Csakblog

A nyolcadik utas a hetedik

Look who's back …. pic.twitter.com/wtHAq04QXf — Burnley FC (@BurnleyOfficial) April 8, 2014 //platform.twitter.com/widgets.js Mané, az úristenedet mennyre fogsz itt hiányozni. És oké, nem hibáztatlak, tökéletesen életszerű és a sportba beletartozó dolog volt az Ederson-eset, de baszki, nézz már rá erre a Burnley-re, hát te nem fosol? Eszedbe jut, hogy Matip…A nyolcadik utas a hetedik

Forrás: Vörös Fonat

Vécsei a tévében!

Ha van Digisport 3-ad, akkor este kilenctől a Hapoel Beér-Seva (Korhut, ugye velük játszottunk a Bajnokok Ligájában) a svájci Luganót fogadja, ahol Vécsei Bálint játszik épp kölcsönben a Bolognától. Évek óta nem láttuk Bálót meccsen, épp ezért én kíváncsi vagyok rá, hogy Strokk vajon miért mellőzi ilyen látványosan?Vécsei a tévében!

Forrás: Csakblog

Terjed a pletyi, hogy a Fradi ellen a Fradi tábora lesz a vendégben

Mármint a klasszikus. Ezzel szemben a Szurkolók Személyiségi Jogok Nélkül oldal, vagyis a kintmaradók hivatalos közlönye szerint egyelőre semmiféle bejelentés nincs, hogy mikor térnek vissza, tehát arról sem, hogy pont Kispesten – vagy majd otthon, a Diósgyőr ellen. Jelen állás (csütörtök, délelőtt tíz óra) szerint 325 jegy elérhető még a vendégbe…Terjed a pletyi, hogy a Fradi ellen a Fradi tábora lesz a vendégben

Forrás: Csakblog

Nem mindegy, hogy vízibusz, vagy … // Austria Wien – Milan

… vagy buzi visz. Nyilvánvalóan van és lesz hatása a Rómában történteknek, de csak abban reménykedhetünk, hogy sikerül megtalálni a középutat. Montellának ehhez van nagyítója, hogy megfelelő dioptriájú szemüvege is, az lesz igazán a nagy kérdés. Jön az első telített csütörtök – kénytelenek vagyunk nem kihagyni, hogy reméljük, nem torkos…Nem mindegy, hogy vízibusz, vagy … // Austria Wien – Milan

Forrás: Cosa Nostra

No need for panic

Érdekes meccsen vagyunk túl – az előreláthatóan legerősebb – csoportellenfelünk ellen, így az első European Night alkalmával. Nehéz azt mondani, hogy a mai eredmény összességében nem csalódást keltő. Elég rossz szájízem lett a meccstől, pedig nincsen itt a világ vége, sőt. A meccsben alapvetően az volt a nagyon bosszantó, hogy…No need for panic

Forrás: Vörös Fonat

Ne fossuk azért össze magunkat

Tegnap levert minket a Barcelona. Jajuj. Nagy sírás-rívás kerekedett mára. Még egy melegpornó-videót sem tudok úgy megnézni, hogy a hozzászólások között ne legyen egy “Allegri leírta magát”, “Bernardeschi egy rakás szar”, “Most még találhatunk egy új edzőt és kéne igazolni … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →Ne fossuk azért össze magunkat

Forrás: Bianconeri

A veszett vaddisznót lelövik, ugye?

Szombaton egy magát ultrának hazudó köztörvényes bűnöző-banda a Fellegváron rátámadt a fehérvári és budapesti vendégeikkel békésen focizó KVSC-szurkolókra és családtagjaikra. Bár a blogon elsősorban a csapattal, és nem a szurkolókkal foglalkozunk, mégsem nem mehetünk el szó nélkül a történtek mellett. Az agresszivitással párosuló egyetemes emberi ostobaság és annak pusztító ereje…A veszett vaddisznót lelövik, ugye?

Forrás: Kolozsvári Vasutas