Napikispest 2017.09.13.

Holender // is hosszabbított, és 2018 helyett már 2019-ig él velünk a szerződése. Lovric és Kamber (2020) után egy újabb 2018-as játékos vállalt még legalább egy évet. Akik még hátra vannak // Bobál Dávid, Ikenne-King, Villám, Csábi, Nagy Gergő, Latifu, valamint Laczkó, aki idén télig van kölcsönben. változás a keretben // Carpethy…Napikispest 2017.09.13.

Forrás: Csakblog

Egyenlőtlen BLlenfelek

Bajnokok Ligája van, feleim. Carlsberg a hűtőben, popcorn a mikróban, jöhet a Sevilla. Legutóbbi nem-selejtezős nem-barátságos nemzetközi meccsünk játszópajtása. Ki ne emlékezne arra a május közepi elbukott Európa Liga döntőre? És még mindig csak 16 hónapja történt. Ideje revanst venni. Érdekes eljátszani a gondolattal, hogy mennyit is változott nem egész…Egyenlőtlen BLlenfelek

Forrás: Vörös Fonat

4-valami

“A formáció lényegtelen” – így szól Allegri igéje. Ezzel együtt a mai egy roppant érdekes mérkőzés lehet, függetlenül a majdani eredménytől: ez a Juventus akár teljesen máshogy is játszhat ahhoz képest, amit megszoktunk. Addig oké, hogy négy védővel állunk fel … Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →4-valami

Forrás: Bianconeri

Ismeretlen ismerősök – újra a Bajnokok Ligájában, újra a Basel ellen

Egy év kihagyás után visszatérünk Európa elitjébe, ahol egy viszonylag Európa-liga gyanús csoport vár ránk. Mielőtt azonban végképp lebecsülnénk ezt a négyest, már visszakozunk is és némi félelemmel párosuló izgalommal várjuk a szezon nyitányát. A Basel elleni hazai találkozón a győzelem így is a kötelezően ajánlott kategóriába tartozik. A BL…Ismeretlen ismerősök – újra a Bajnokok Ligájában, újra a Basel ellen

Forrás: Stretford End

Pécsre megyünk a Magyar kupában

Az MLSZ nem vitte túlzásba a Magyar kupa körüli hacacárét, fél órával a sorsolás kezdete után kitett egy darab twitet, amin Nyilasi Tibor valamit csinál, a Fradinak már van ellenfele, mindenki mást pedig majd valamikor tájékoztatnak. Ha épp kedvük lesz hozzá. Mindeközben a Honvéd honlapján 11:37-kor megjelent, hogy az NB…Pécsre megyünk a Magyar kupában

Forrás: Csakblog

Az ilyen meccsek teszik nehézzé a címvédést

Sajnos bejött az, amitől tartottam. Brusztolás, élvezhetetlen játék, betömörülő Paks, fogalmatlan Kispest, félhülye Lenzsér (boxolás a labdába tiziért, pályára lépés bírói engedély nélkül), még hülyébb Kabangu, aki legalább a végén menti a szinte menthetetlent. Jöhetünk azzal, hogy sok a sérült, mert valóban sok. Gazdag (padra már odafért!), Holender (NB III-ban…Az ilyen meccsek teszik nehézzé a címvédést

Forrás: Csakblog

Sztereotípia-fesztivál

Gyorsan megnyugtatok mindenkit, Tisztelt Asztaltársak: ittam rumot a meccs előtt. A többiekért nem felelek, mert csak én jutottam ki a meccsre, de indulás előtt bedobtam egy féldecit. Bár ha előre tudom, milyen borzalmak várnak rám a Főlegváron, legalább két decivel melegítek be. Mert a csapat nyert ugyan egy fontos meccset,…Sztereotípia-fesztivál

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Pont kellett egy felmosórongy # Lazio 4-1 Milan

Nyomtunk egy klasszik viledát Urak, maga a vereség egyáltalán nem meglepő, azon viszont szabad, és talán meg is kell hökkenni, hogy ennyire erkölcstelenül szélesre vettük a terpeszt. Mindennemű statisztikai alapon nyugvó kimosdatás okafogyott: az eredmény teljesen reális, kiütött minket a Lazio és szevasz. Az elején még nem látszott, hogy ekkora…Pont kellett egy felmosórongy # Lazio 4-1 Milan

Forrás: Cosa Nostra

Szünet után folytatjuk adásunkat

Rossi (apropos, tegnap volt a szülinapja) alatt mindig féltem a válogatott szünetektől. Egyrészt ugye a klub ilyenkor hajlamos nem publikálni, hogy kivel játszunk edzőmeccset (tényleg, EvdM játszott edzőmeccset?), ráadásul az edzőmeccsek nem is mindig jöttek be, mert a szünetek után, – emlékeim szerint természetesen – rendre kikaptunk. (jegyzet magamnak: Ezt…Szünet után folytatjuk adásunkat

Forrás: Csakblog