Amit lehet magyarázni egy 0-5-ön

A száraz tény az, hogy ma kora délután 5-0-ra kiszoptunk a Citytől, teljesen világos ez. Ugyanakkor baromira rövidlátó dolog erre azt mondani, hogy az 5-0-át nem kell magyarázni, és magával a Fonat létezésével is tökéletesen ellentétes, azért van ez az egész, hogy több legyen nekünk a Liverpool, mint a 90…Amit lehet magyarázni egy 0-5-ön

Forrás: Vörös Fonat

S a beleidnek tekenyőt hoztál-e? # Lazio v Milan

Úgy volt, hogy az lesz a cím, hogy “Kati és a Kerek Perec”, de aztán meggondoltam magam. Találtam ezt az állítólagos székely mondást helyette. Szerintem a nagy hidegek előtt ennyi is megteszi, egyelőre. Aztán meglátjuk. Ugye ez lenne az a meccs, az első komoly csörte, amely erőpróbának számít, az első…S a beleidnek tekenyőt hoztál-e? # Lazio v Milan

Forrás: Cosa Nostra

Újrakezdés rangadóval

Hanyagoltam a blogot a bajnoki szünetben, az első nyolc forduló tervezett kiértékelésére se volt időm a kosárlabda Európa-bajnokság miatt. (Egy kis önreklám: akit érdekel a véleményem az Eurobasket 2017 kolozsvári csoportjáról, ITT megtalálja.) De pénteken már visszatértem a focihoz, Pálfi Csabával hirtelen felindulásból megnéztük a CFR II-t, vasárnap pedig az…Újrakezdés rangadóval

Forrás: Kolozsvári Vasutas

Tükörszélsők a fertőzés ellen

Amikor kora délután elindultam a szokásos heti megbeszélésünkre, még nem is sejtettem, hogy a mai napon láthatom Kolozsvár második és harmadik legjobb csapatát is egymás ellen játszani. A Kolozsvári Egészség ellen játszott a KVSC B-csapata a Clujana-pályán, és bár a végeredmény gólnélküli döntetlen lett, a meccs elég izgalmasra sikeredett. A…Tükörszélsők a fertőzés ellen

Forrás: Kolozsvári Vasutas

A Halálcsillag Achilles-ét keresendő

Lezárult a válogatott szünet, lezárult az átigazolási piac, és lezárult a nyár. Ropogós szeptemberi szombat kora délutánnal (13:30!) kezdjük meg a PL-őszt a City otthonában. Sok tekintetben konzervált csapatunk áll ki az alapjaiban átforgatott sejkbanda ellen. A kérdés az, hogy az Arsenal ellen – mondjuk úgy, hogy – könnyedén folytatott…A Halálcsillag Achilles-ét keresendő

Forrás: Vörös Fonat

Négyből négy?

Ez a két hetes válogatott szünet egy igazi coitus interruptus volt minden United-drukker számára, hiszen akkor köszöntött be a vb-selejtezős bohóckodás, mikor éppen megbasztunk mindenkit. Na jó, nem mindenkit, csupán a világverőnek nem nevezhető West Ham, Swansea, Leicester hármast, de a 3 győzelem meg a 10-0 olyan számok, amiket nem…Négyből négy?

Forrás: Stretford End

Napikispest 2017.09.08.

(Csak a napló kedvéért, mert az elmúlt napokban inkább padlót fektettem, médiacentert állítottam be, valamint mindenfélével szöszmötöltem itthon, mintsem a bloggal törődtem volna, ráadásul tegnap kinéztem a kőbányai Kraft sörfesztivál első napjára, hogy belefussak pár igazán remek darabba. Például a Reketye egy tárkonyos sörébe, aminek – nincs rá jobb szó…Napikispest 2017.09.08.

Forrás: Csakblog

Shakespeare tilosban parkol (Man Utd – Leicester: 2-0)

Mourinho ezúttal nem leparkolta a buszt, hanem lepattintotta a rendszámtáblát, feltörte, kirámolta az értékesebb bőröndöket/tárgyakat, majd rátolatott egy trélerrel és elvontatta. A leicester egy korábbi önmagukhoz képest is nagyon passzív 4-4-1-1 formációval vágott neki a meccsnek, ezúttal a Vardy-Okazaki párossal az alakzat tetején. Mourinho az idén eddig standardnak számító 4-2-3-1-et…Shakespeare tilosban parkol (Man Utd – Leicester: 2-0)

Forrás: Guttmann átka

Nyárértékelő 2017 edition

A kissé hosszúra nyúlt posztban a Jakuzzi tagjai fejtik ki nem éppen egyező véleményüket a nyári igazolásainkról és nem igazolásainkról. Értékeljük a nyári átigazolási ablakunkat, valamint a riválisainkét, illetve egyfajta jóslába bocsátkozunk a keretek erősségét illetően. Olvassátok szeretettel. Mit gondolsz a nyári ablakunkról? guthmate: Vegyes érzéseim és vegyes gondolataim vannak…Nyárértékelő 2017 edition

Forrás: Vörös Fonat

Egyre menőbben néz ki a Félelmetes Paksi Katlan

Épp a vasárnapi zsugámat terveztem megvenni az MLSZ jegyrendszerében, amikor feltűnt, hogy valami mintha nem stimmelne a stadion képével. Régen nem L, hanem U-alakban voltak a lelátók, szóval valaminek történnie kellett. És történt is: Pakson is elindult a stadionépítés, igaz, valamivel észszerűbb módon, mint máshol, azaz előbb átvitték a mobillelátókat az…Egyre menőbben néz ki a Félelmetes Paksi Katlan

Forrás: Csakblog