United States of Mancunia

Amikor ezeket a sorokat írom, a Manchester United csapata valahol az Amerikai Egyesült Államok egyik nagyvárosának hoteljában múlatja az időt. Egyes játékosok pingpong bajnokságot szerveztek maguk között, mások alszanak, van, aki olvas és vannak, akik csak fotózkodni jöttek. A játékosok és más hollywoodi celebritások egymást kölcsönösen a reklámszünetekbe csempészve ölelkeznek,…United States of Mancunia

Forrás: Stretford End

Ha addig nem lenne más poszt, akkor a BL-meccs visszavágóját itt lehet kibeszélni

Kosztát pedig itt. Ja, és van egy kis baki is de Vries pályaedzőtől, az itt olvasható. (Utóbbival az általunk is használt Telegram nevű üzenetküldő publikációs platformját tesztelem.) Egyébként nem feledni, hogy lesz szurkolás és kivetítő a temető melletti kis utcában, tessék jönni!Ha addig nem lenne más poszt, akkor a BL-meccs visszavágóját itt lehet kibeszélni

Forrás: Csakblog

Palack sörfogó

A Lucas búcsúztatás mellett nem áll meg a világ. Ma is játszunk sörmeccset. Az elsőt az Ázsiai marketing túra keretében. Az időpont kifejezetten nyaralás barát, mert ugye dolgozó embernek abszolút nem tuti. Következtetést természetesen ezekből a meccsekből levonni nem szabad. Most még az a fontos, hogy az adatok gyűljenek az…Palack sörfogó

Forrás: Vörös Fonat

Napikispest 2017.07.19.

Koszta Márk @ Mezőkövesd // Ezt most nem értjük. Koszta be van nevezve a BL-re, külön jó ötlet egy nappal előtte eladni, pláne, hogy King is sérült, tehát máris kettő mínusz a meccsre. Tavaly 31 meccsen 6 gól, 5 gólpassz a mérlege, ami kvótafiatalként nem gyenge. Rendben, idén már túlkoros, tehát két…Napikispest 2017.07.19.

Forrás: Csakblog

Lucas

Lucas Leiva közellenségből lett klubikon Liverpoolban, a története azonban még ennél is több rétegű. Lekövetni is nehéz, milyen hosszú utat járt be Lucas a Merseyside-on eltöltött 10 éve alatt. Vékonydongájú, loboncos hajú brazil srácként érkezett abban az időben, amikor Benítez kezdte túltolni a latino vonalát és bálákban vette a focistákat…Lucas

Forrás: Vörös Fonat

Rendszerhibák minden szinten

Hétfő este a Kolozsvári Vasutas botoşani-i vendégjátékával elkezdte a 2017/2018-as bajnoki szezont. Amint azt a Tisztelt Asztaltársak is jól tudják, a találkozó 1-1-re végződött. Hajtás után a sikertelenség miértjeire keressük a választ. Bevallom őszintén, én nagyon vártam a szezonnyitást. Úgy gondoltam, hogy rengeteg kérdésre kapunk választ. A tippjátékon még magabiztos kettest…Rendszerhibák minden szinten

Forrás: Kolozsvári Vasutas

“Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem…”

Ahogy azt egy ideje már sejteni lehetett, ismét eljött blogunk életében a változás ideje. 2010-ben indult a történet a népsporton (még nélkülem), 2013-ban pedig költöztünk a taccsra. Most pedig újfent odébb állunk egy házzal. Merthogy meg nem szűnünk, csak átalakulunk! Ez az egész – nevezzük csak Lion Rampant-nek – számomra…“Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem…”

Forrás: Lion Rampant

Szabadkártyával a Stelvióra

Több összetevős, nehéz felérni, és nem tudjuk, hogy képesek leszünk-e véghezvinni: nagyjából ilyen idény előtt állunk, miközben elpörögtünk a Főnökékhez egy picit futballozgatni. Szezonindító-szerű, amiből nem hiányozhat persze a mercato sem. Az elmúlt évek júliusiai emlékeim szerint hasonlóan melegek voltak, de a magyar csapatok nemzetközi szereplése mellett futballal aligha “kellett”…Szabadkártyával a Stelvióra

Forrás: Cosa Nostra

Amúgy valaki tudja, hogy ki számít magyarnak a keretünkben?

Elméletileg nemzetközi kupaindulóként akár öt légióst is játszathatnánk egyszerre, azonban az Öreg néhány hete kijelentette, hogy saját hatáskörben ragaszkodni fogunk a legfeljebb háromhoz. (Nem egy tipikus posztfelütő mondat, de mindegy, már marad.) A nagy kérdés azonban az, hogy a keretünkben található légiósok/légiósnak vélt játékosok most akkor minek minősülnek? Az MLSZ…Amúgy valaki tudja, hogy ki számít magyarnak a keretünkben?

Forrás: Csakblog

Napikispest 2017.07.17.

helyszínváltozás szombatra // eldőlt, a Bozsikban fogadjuk hattól a Diósgyőrt, vagyis a másik még veretlen, és gólt sem kapó csapatot. (via NSO) helyszín a szerdai Hapoel elleni meccsre, ha szurkolnál // a Bozsik mellett lesz a kivetítős móka, a vendégbejáratnál. (a temetőbe vezető kis utca) Lesz büfé, póló, minden, ami egy meccsen…Napikispest 2017.07.17.

Forrás: Csakblog